SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

15 Temmuz Milli Birlik Ve Demokrasi günü mesajı

BBP ve Alperenler olarak uyanık olunması uyarısını yapıyoruz.

15 Temmuz Milli Birlik Ve Demokrasi günü mesajı
Bu haber 17 Temmuz 2019 - 9:23 'de eklendi ve 246 kez görüntülendi.
Bin dörtyüz yıldır İslam’ın yıkılmaz kalesi olan Aziz Milletimiz’in
karakterini iyi tahlil edemeyip Bizim için Peygamber Ocağı olan Ordumuzun içine sızarak  ,bizleri topla, tüfekle,tankla,uçakla yeneceklerini zanneden hain ve müptezel Fetöcüler 15 Temmuz 2016 tarihinde cennet vatanımıza  işgal girişiminde bulunmuş, aziz  milletimiz iman ve ihlâsla   küffara karşı galip gelmiştir.Darbe kalkışmasında hainlere karşı mücadele etmek yerine makarna kuyrukları oluşturan kalkışmadan beş gün sonra ortaya çıkan güruh malesef bugün  darbeyi biz engelledik safsatasıyla ortada gezmektedirler.
Biz Ülkücü ve Nizami Alem Ocaklarında yetişen  Alperenler olarak Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu dan aldığımız eğitim ve ahlak ile namlusunu milletine çeviren tanka selam durmayiz diyerek yine meydanlarda vatan savunmasına giriştik.Ve her zaman bu durumumuzun dünya durdukcada böyle olacağına aleme gösterdik.
Yalnız geçen sürede yapılan ve verilen emeklerin suistimal edildiğini de görmekteyiz.
Hain ve alçak Fetö ve diğer terör örgütlerinin birlikte kurduğu  kumpasın ardından verilen mücadele iktidarın içindeki gafiller yüzünden saçma sapan haller almış,parası olan  suçlu dışarda ,parası olmayan içerde konumuna işi getirmiştir. Ayrıca aynı gafiller darbe girişiminden önce devletin birçok önemli kurumunu bu örgütte peşkeş çekmiştir. Yine bu örgütlerin  siyasal ayağı içinde yer alan alçak gafillere hiçbir girişimde bulunulmadığından Fetö ve terör örgütleri ile mücadelede  büyük zaafiyet göstermektedir.
Biz Muhsin Yazıcıoğlu’nun dava arkadaşları  ve alperenleri olarak  devletimizin ,bayrağımızın vatanımızın  hep var olabilmesi için anadan,Serden, yardan, geçenler olarak her hain ve her sorumlunun bulunması icin ve bunlarla mücadele de hep teyakkuzda olup ,elimizden gelen gayreti göstereceğiz.Bu yüzden hem alçak  Fetöcüler hemde mücadelede hainlik edenler bizden korksunlar.Kimseye eyvallah etmeyip vatanımızı savunmak için herşeyi yapacağız.
Bu darbe girişimi bize Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun önemini birkez daha göstermiş,sağlığında devletimizin içindeki çeteler ile mücadelede bir mihenk tasi  olan liderimiz,Türk milettinin başına ne aldatan ne aldanan yönetenler seçilmesinin zarurettinin örneği olmuştur.Umarız milletimiz seçme secilmede liyakat sahibi olanları artık devletimizin başına getirme ferasetini gösterir.
Bu duygu ve düşüncelerle şehit olan her vatan evladına Yüce Allah’tan rahmet diliyorum.Aziz milletimize de bu gaflet ve delalet örgütlerine karşı feraset sahibi ve uyanık  olması uyarısını yapıyor ve gençlerimizi Allah ,devlet ve millet yolunda olan birlik beraberlik ve kardeşliğe davet ediyorum. Büyükbirlik partisi Edirne il başkanı Arif Köroğlu
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER