SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

“31 Mart’ta Edirne ehline emanet edilecek”

Milliyetçi Hareket Partisi, ne yaptığını, ne söylediğini bilir.

“31 Mart’ta Edirne ehline emanet edilecek”
Bu haber 09 Şubat 2019 - 22:10 'de eklendi ve 190 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Başkanlığının düzenlediği birlik beraberlik kahvaltısı DSİ tesislerinde gerçekleşti. İl Başkanı Avukat Süleyman Ferhatoğlu, “31 Mart’ta Edirne ehline emanet edilecek” dedi.

Partililerin katıldığı toplantıda İl Başkanı Avukat Süleyman Ferhatoğlu, açılış konuşmasında partilerinin kuruluşunun 50’inci yılını kutladı ve “Yarım asrı devirdik. Dünya var oldukça ülkemiz ve partimiz var olacak. Tekrar hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Başkan Av. Ferhatoğlu yerel seçimlere ve önemine değindiği konuşmasında, 31 Mart’ta Edirne’nin ehline emanet edileceğini söyledi.

Ferhatoğlu, “Milliyetçi Hareket Partisi, ne yaptığını, ne söylediğini bilen, nereye ulaşmak istediğinin bilincinde olan muazzam bir fikir ekolü, köklü bir siyaset okuludur.Kendi gelecekleriyle ilgili planları olmayanlar başkalarının senaryolarında figüranlığa tamah edecekler, tamam diyeceklerdir. Nişan almazsanız vuramazsanız. Hedef koymazsanız ulaşamazsanız. Nereye gideceğinizi bilmiyorsanız, ne yaptığınızın, nereye varacağınızın hiçbir önemi olmayacaktır.31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde Edirne’nin yeni bir tarih yazmasını arzuluyoruz. İşimiz çok, hedeflerimiz büyük, yükümüz ağırdır. İnanıyorum ki 31 Mart 2019’da Edirne ehline emanet edilecektir. Recep Kozan hocamıza emanet edilecektir” dedi.

MHP Belediye Başkan Adayı Recep Kozan da Edirne’ye hizmet etmenin ibadet olduğunu sözünü hatırlatarak, “devlet memuru olarak uzun bir süre Edirne’mize hizmet ettik. Bu hizmetimizi belediye başkanı olarak da sürdüreceğiz. Buna gönülden inanıyorum. Bizim milletimiz feraset sahibidir. Kimin çalışacağını, kimin ne iş yapacağını ve kimin Edirne’ye hangi gözlükle baktığını bilir. Bizim gözlüğümüz hizmet gözlüğüdür. Gözlüğümüz bir hiçbir zaman rant gözlüğü olmamıştır. Rant gözlüğü takanların Edirne’yi getirdiği noktayı görüyorsunuz. Yeşil Edirne beton yığını oldu. En ufak bir yağmurda düştüğümüz hal ve altyapısı ortada. Kaldırımlarda yürürken çok dikkatli olmalı yoksa çukurların içine düşersiniz. Biz Edirne’yi bize verin gerçekten hizmet edelim diyoruz. Edirne’yi pırıl pırıl medeni ve yaşanılabilir bir şehir haline getirelim” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER