SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

“Akreditasyon Çalışmaları Bilgilendirme Semineri” Çorlu’da yapıldı.

UTSO BAŞKANI İHTİYAR; “Bu gibi etkinlikler ortak iş yapma kültürünü geliştiriyor.”

“Akreditasyon Çalışmaları Bilgilendirme Semineri” Çorlu’da yapıldı.
Bu haber 12 Kasım 2019 - 15:35 'de eklendi ve 292 kez görüntülendi.

11 Kasım 2019 tarihinde Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Hasan Küçükkaptan, Kalite ve Dış Ticaret Sorumlusu Uğur Mumcu, Muhasebe Memuru Buse Aydıngöz, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde düzenlenen “Marmara ve Trakya Oda – Borsalar Akreditasyon Çalışmaları Bilgilendirme Semineri”ne katıldı.

Çorlu Genel Sekreteri İbrahim Karagöz, Marmara ile Trakya Bölgesi’nde ki oda – borsaların katıldığı seminerin açılış konuşmasını yaparak; “Akreditasyon kılavuzunun her bir maddesini değerlendirip hazırlamış olduğumuz stratejik planlarımız ile üyelerimizin memnuniyetini arttırmak temel hedefimizdir. Davetimize katılan tüm oda/borsalarımızın akreditasyon çalışmalarında gurur duyacağımız başarılara imza atmasını temenni ederim” dedi.

Toplantıyı değerlendiren UTSO Başkanı Ercan İhtiyar, “ Bölgemizdeki Oda ve Borsaların TOBB akreditasyon sistemi iyi uygulama örneklerinin paylaşıldığı bu toplantılar, aynı zamanda Oda ve Borsa çalışanlarının birbiri ile tanışmasını karşılaşılan sorunlarda çözüm yollarının en kısa sürede bulunmasına olanak sağlıyor. Bu da ortak iş yapma kültürünü geliştiriyor. Ayrıca bu toplantılar UTSO personellerine kendi birimleri arasında bilgi alışverişi ve kıyaslama imkanı sağlayarak iş geliştirmenin önemini de artırmakta” şeklinde ifade etti.

Toplantının ev sahipliğini yapan Çorlu Genel Sekreteri İbrahim Karagöz şahsında tüm Oda personeli Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerine; yıllardır devam eden bu toplantılar sayesinde personellerin bilgi birikim ve deneyimlerini birbirlerine aktarmasının yanı sıra bölge oda ve borsa personellerini tanışma kaynaşma ve ortak akıl oluşturularak, bölgemizde oluşan birlik ve beraberliğe sağladıkları katkı için teşekkür ederiz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER