SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

ALİŞAN VE DEMET AKALIN İKİLİSİNİN YENİ PROGRAMININ İLK KONUKLARI EDİRNENİN TURİZM ELÇİLERİ OLACAK.

Tarihi Ciğerci Bahri Dinar ve Şekerlemeci Arif Meriç Starda Alişan ve Demet Akalına konuk oluyor.

ALİŞAN VE DEMET AKALIN İKİLİSİNİN YENİ PROGRAMININ İLK KONUKLARI EDİRNENİN TURİZM ELÇİLERİ OLACAK.
Bu haber 31 Temmuz 2020 - 23:13 'de eklendi ve 275 kez görüntülendi.
6 yıl birbiri ile dargın olan ve geçen yıl barışan Alişan ile Demet Akalın birlikte bir magazin programı yapacaklar.Uzun süredir Kanal konusunda ikili sonunda Star TV de program yapmaya kadar verdiler ve 10 Ağustos tarihinde de ekranlarda olacaklar.Yeni Programın ilk konuklarının medya dünyasında en fazla yer alan esnaf ve iş sahiplerinin programa almayı kararlaştırarak Edirnenin Turizm elçileri Tarihi Ciğerci Bahri Bey ile Şekerlemeci Arslanzade Arif Meriç’i programa davet ederek yeni programın ilk konukları olacaklar.
Konu ile ilgili Edirne Güncel Gazetesine açıklamada bulunan Tarihi Ciğerci Bahri Bey;Ülkemizin önde gelen iki ünlü sanatçısının yeni başlayacak Programlarına kendilerinin davet edilmesinden son derece memnuniyet duyduklarını ve bu terciihin hem kendileri için hemde Edirne için büyük önem taşıdığını ifade ederek; “artık TV programı dendiğinde tüm yapımcıların ve sunucuların akıllarına Edirnenin ve Edirneli esnafların gelmesi bu konudaki üstünlüğümüzün bir göstergesidir” dedi.
Arslanzade Arif Meriçte yaptığı açıklamada Alişan ve Demet Akalın hayranlarının heyecanla ve sabırsızlıkla beklediği Magazin programına kendilerin konuk olarak davet edilmesinden mutlu olduklarını belirtti.
Magazin dünyasının iki ünlü ismi Alişan ve Demet Akalın, hafta içi her gün canlı yayınla ekrana gelecek olan programda alanında ünlü konukları stüdyoda ağırlayacak.Hafta içi her gün canlı olarak yayınlanacak program Star TV’de ekranlara gelecek. Ünlü ikili magazin gündemini belirleyen başlıkları ele alacak.
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER