SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

Alt Yapıyı en çok eleştiren ve şikayetçi olan Baş komiserden Başkan ve Ekibine teşekkür….

Alt Yapıyı en çok eleştiren ve şikayetçi olan Baş komiserden Başkan ve Ekibine teşekkür….
Bu haber 15 Ocak 2021 - 8:14 'de eklendi ve 272 kez görüntülendi.

Bu sene yapılan alt yapı çalışmalarından dolayı Recep Gürkan’a teşekkür ediyorum.Mevcut kanalla yeni kanalı Olin kavşağına bağladılar. Yağmur sularının akışı sağlandı”

Edirne’nin Kocasinan Mahallesi’nde hemen her yağmurda yaşanan olumsuz görüntüler bu kez yaşanmadı. Önceki gün etkili olan kuvvetli yağmurun mahallede su baskınlarına yol açmaması, mahalle sakinlerini sevindirdi. Kocasinan Mahallesi sakinlerinden Emekli Başkomiser Hüseyin Önder, 25 yıldan beri yaşadığı mahallede her yağmurda su baskınları yaşandığını, ancak altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla bu sorunun ortadan kalktığını söyledi. Önder, altyapı çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Gürkan’a teşekkür etti.

Önder, “25 seneden beri ben buradayım. Her sene 4-5 defa burayı sel basıyordu. Biz bunu dile getiriyorduk. Çeşitli çözüm önerileri söyledik. Bu sene yapılan alt yapı çalışmalarından dolayı ben Recep Gürkan’a teşekkür ediyorum. Başkan Yardımcısı Yaver Tetik’e teşekkür ediyorum. Eğer burası yapılmasaydı. 2 yıl önce kasım ayındaki felaketin aynısı olurdu. Bu mahalle büyük bir felaketten kurtuldu. Bu mahallenin Recep Bey’e, Yaver Bey’e su kanalizasyonda çalışan arkadaşlara teşekkür etmeleri lazım. Biz geçmişte tenkit ettik. Ama yol gösterdik. Tenkitlerimiz hep yapıcıydı. Mevcut kanalla yeni kanalı Olin kavşağına bağladılar. Yağmur sularının akışı sağlandı” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER