SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

Ayhan Dinç; 45 Bin oyla seçimi kazanacağız..

Belediyenin İktidar Partisinden olmasında yarar var..

Ayhan Dinç; 45 Bin oyla seçimi kazanacağız..
Bu haber 14 Mart 2019 - 14:40 'de eklendi ve 186 kez görüntülendi.

Ak Parti 10.sıra Belediye Meclisi üyesi adayı Ayhan Dinç düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında bu seçimlerde halkın Ak Partiye karşı ilgi ve teveccühünün fazla olduğunu ve bu güne kadar böyle yakınlık görmediklerini söyledi.Gittikleri her yerde Edirnelilerin gerek aday Koray Uymaza gerekse de İktidar partisi olan Ak Partiye oy vereceklerini ifade eden insanların çok olduğunu vurgulayan Dinç,Edirne’nin daha çok hizmet alabilmesi ve her kapının daha kolay açılabilmesi için Belediyenin İktidar Partisinden olmasında yarar olduğunu kaydetti.

Ak parti’de çeşitli görevlerde bulunduğunu,Gençlik Kolları Başkanlığı, il yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulunduğunu belirten Ayhan Dinç Edirne’ye hizmet etmek için meclis üyeliği adaylığı başvurusu yaptığını kaydetti.31 Mart günü kazananın Ak partisi olacağını ifade eden Dinç “31 Mart günü kazananın biz olacağını düşünerek hareket ediyor ve çalışıyoruz. Edirne halkından bu konuda destek bekliyoruz. Biliyorsunuz genel seçimlerde insanlar farklı partilere oy verebilir.Ama bu bir hizmet seçimi, yerel seçim.Burada hükumeti hükümletin partisini desteklemek lazım. Hükümletin partisi olmayan belediyeler de var. Hizmetler çok değişmez ama bakanlıklar ve benzeri yerlerde bunların hepsi hükümletin elindedir. Bundan dolayı kapılarını çaldığınız zaman mevcut gidenlerin yerine iktidar partisinden olan bir Belediye başkanı adayının gitmesi daha farklı şeyler olabilir.Kapılar daha rahat açılabilir.”  DEDİ.

Anket sonuçları ve Edirne genel değerlendirmesi konusunda net konuşan Dinç “1 Nisan sabahında Edirne AK Parti teşkilatı ve AK Parti belediye başkan adayı olarak Edirne’de 45 bin oyla belediye başkanı Avukat Koray Uymaz başkan olacaktır.Biz bu seçimi alacağımıza eminiz”şeklinde konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER