SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

AZBİYE ATAŞ YÜRÜMÜYOR KOŞUYOR…

Özellikle eğitime önem ve destek verecek..

AZBİYE ATAŞ YÜRÜMÜYOR KOŞUYOR…
Bu haber 06 Şubat 2019 - 21:59 'de eklendi ve 267 kez görüntülendi.

AK PARTİ ADAYI ATAŞ, “DURMAK YOK YOLA DEVAM” SLOGANINA UYGUN ÇALIŞMA SERGİLİYOR..
Uzunköprü’nün hizmetkar olmak için yola çıktıklarını ifade eden Belediye Başkan Adayı Azbiye Ataş, “Uzunköprü’yü iyi yönetirsek, iş imkanı ve gelir düzeyini arttırırsak geriye göçü başlatırız. Biz istiyoruz ki insanlar kendi memleketlerinde kazancının, rızkının peşine düşsün. Tüm bunları başaracak formül bizim cebimizde. Hemşehrilerimizin hayatlarını zorlaştırmadan yaşam kalitelerini arttıracağız. Çok çalışarak övüneceğiniz işler yapacağız. Artık bundan sonra yapmamız gereken gönül belediyeciliği. Biz dokunmadık gönül, çalmadık kapı bırakmayacağız. Herkesin kalbini fethedeceğiz. Kapı kapı gezmekse bunun adı kapı kapı gezeceğiz.
Kimseyi ötekileştirmeden herkesi kucaklayacaklarını vurgulayan Ataş, “Biz bu işe akıl koyacağız, gönül koyacağız. Allah’ın izniyle görev yaptığımız 5 yıl içerisinde herkes farkı hissedecek. İnsanımızın yaşadığı yerde kaliteli ve hızlı hizmet almasını sağlayacağız.””DEDİ.

Öte yandan Uzunköprü belediye başkanı seçilmesi halinde hayata geçireceği projeleri de ortaya çıkmaya başladı.
Özellikle eğitime önem ve destek vereceklerini belirten başkan adayı Azbiye Ataş, dar gelirli öğrenci velilerini sevindirecek projesini duyurdu.
AK Parti başkan adayı Azbiye Ataş konu hakkında yaptığı açıklamada şu bilgilere yer verdi;
“Geleceğimiz olan çocuklarımız olmazsa olmazımız. Her yıl devlet tarafından ücretsiz olarak dağıtımı yapılan okul kitaplarına ek olarak belediye ve milli eğitim ortaklığında hazırlanacak proje ile belediyemiz tarafından ilçe esnafımızdan temini yapılan defter ve kırtasiye malzemelerini ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtacağız. Size söz veriyorum; İhtiyaç sahibi öğrencilere uzattığımız hizmet eliyle velilerin üzerinde ki maddi sorumluluk yükünü azaltacağız.” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER