SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

BAYAN MUHTARIN HIZINA YETİŞİLMİYOR…

Bayan Muhtar Nesrin Çağlar verdiği sözleri bir bir yerine getiriyor..

BAYAN MUHTARIN HIZINA YETİŞİLMİYOR…
Bu haber 07 Ağustos 2019 - 21:31 'de eklendi ve 400 kez görüntülendi.

Medrese Alibey Mahalle Muhtarı Nesrin Çağlar seçim öncesi ve sonrası verdiği sözleri bir bir yerine getirme gayretini sürdürüyor. Mahallede önceliği çocuklara veren Muhtar Çağlar, çocuk parkını mahalleli çocuklara kazandırmanın huzurunu, çocuklar da oyun parkına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor. Sosyal medya üzerinden de Muhtar Çağlar’a tebrik ve teşekkür mesajları yağıyor.
Edirne Merkez’in tek kadın Muhtarı Nesrin Çağlar gece gündüz mahallesine yapılması gerekenlerle ilgili çalışmalarını sürdürüyor. En çok çocukları sevindirmeyi seven Muhtar Çağlar, çocukları özlem duydukları çocuk oyun parkına yetkililerin de duyarlı işbirliğiyle kavuşturdu. Muhtar Çağlar, çocukları sevindiren işbirliği ve duyarlılık için teşekkür etti ve şunları söyledi:
“Bilindiği gibi geçen hafta Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt, Belediye Başkan Yardımcısı Yaver Tetik’in katılımıyla Edirne İl Emniyet Müdürlüğü’nün mahallemize düzenlediği Huzur toplantısı Arena Kıraathanesi’nde yapılmış, ben de mahallemizin sorunlarını aktarmıştım. Sorunları ve talepleri aktarırken ilk sırada çocuk parkına yer vermiştim. Gerçekten mahallede en büyük ihtiyaç çocukların oynayabileceği park, gençlerin halkın vakit geçirebileceği yeşil alan. Toplantıya çocuklarımız da katılmıştı. Başta Edirne İl Emniyet Müdürümüz Ali Kemal Kurt, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediye Başkan Yardımcımız Yaver Tetik, Edirne Belediye Park Bahçeler Şef i İlker Dağ, Edirne Park Bahçeler Müdürlüğü çalışanlarına şahsım ve mahalle sakinlerim çocuklarımız adına teşekkür ediyorum. Medrese Alibey Mahallesinde artık çocuklarımız mutlu. 
Daha önce de çocukların mutluluğu benim mutluluğum demiştim. Yetkililerimizde duyarlı olup arkamızda oldular. Herkese teşekkür ediyorum. Ben çocukların annesi, ablası, halası, teyzesiyim demiştim. Hepsini çok seviyorum.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER