SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

BECAN; “Havsa pazarındaki hayvanların refahını, Uzunköprü insanına çok gördünüz”

Uzunköprü Belediye Başkanından Nedret Akbulut’a tepki..

BECAN; “Havsa pazarındaki hayvanların refahını, Uzunköprü insanına çok gördünüz”
Bu haber 12 Eylül 2019 - 16:15 'de eklendi ve 262 kez görüntülendi.

“Uzunköprü’ye yapılacak pazar yerine “haberim yoktu” diye şerh koyanlar, Havsa Hayvan Pazarındaki hayvanların refahını Uzunköprü insanına çok görmüştür”


Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, Uzunköprü Belediye Başkanlığının hazırlamış olduğu Akıllı Kapalı Pazaryeri Projesine il özel idaresinin ortak olması talebine aralarında AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Nedret Akbulut’da bulunduğu AK Parti komisyon üyeleri tarafından şerh konulması kararını eleştirdi.

Sosyal medya hesabından Havsa Belediyenin Kapalı Hayvan Yeri Projesine il özel idaresinin vermiş olduğu ortaklık desteğine atıfta bulunarak  “Havsa pazarındaki hayvanların refahını, Uzunköprü insanına çok gördünüz” cümlelerini sarf eden Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, AK Parti’yi Uzunköprü’ye gelecek olan hizmeti engellemekle suçladı.

Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan konu hakkında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;“Siz Uzunköprü’nün geleceğine şerh koydunuz. Haberi yokmuş. Uzunköprü’ye hizmet gelmesinin önündeki en büyük engel benim diyemiyor, şerh koydum diyor. Söz verdiğimiz gibi Uzunköprü’ye kazandırmak istediğimiz pazar yeri projesini hazırladık kaynak sağlamak için başvuruda bulunduk. Fakat Havsa Hayvan Pazar’ı için onay veren ama Uzunköprü Pazaryeri için “haberim yoktu” diye şerh koyanlar; Uzunköprü’ye pazaryeri yapılmasını istemeyenler, Havsa pazarındaki hayvanların refahını, Uzunköprü insanına çok görenler ile seçim meydanlarında Uzunköprü köy oldu diyenler ve pazaryerinde boy boy fotoğraf çektirip Uzunköprü bunu hak etmiyor diye tiyatro oynayanlar aynı kişiler. Restorasyonuna başladığımız tarihi Çeşmelerin önünde yarım saat sonra video çekenlerin pazaryeri projesinden haberi yokmuş! Bırakın bu samimiyetsizliği! Uzunköprülü il genel Meclisi Üyesi Uzunköprü’ye yapılacak pazaryerine “haberim yoktu” diye şerh koyuyor ve yapılmasını istemiyor. Haberimiz yoktu  diyenler konuşmaya başladığında mangalda kül bırakmayanlar, haberiniz olsun Uzunköprü’müz bir önceki günden daha iyi olsun diye biz daha fazla çalışacağız” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER