SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

Bostancı, ilçede bulunan okulları ziyaret etti.

Milli Eğitim Müdürü Vedat Uzun’u makamında ziyaret etti.

Bostancı, ilçede bulunan okulları ziyaret etti.
Bu haber 04 Ocak 2019 - 9:00 'de eklendi ve 180 kez görüntülendi.

Enez Belediye Başkanı Ecz. Abdullah Bostancı, ilçede bulunan okulları ziyaret etti. Ziyaret ettiği okul yöneticilerinin sorunlarını ve taleplerini dinledi. İlk olarak Cumhuriyet İlk Okulunu ziyaret eden Başkan Bostancı, okul yönetimi ile görüştü. Okul yönetiminin hobi bahçesi ve hobi bahçesine giden yola parke taş döşenmesi taleplerini dinleyen Bostancı, en kısa sürede taleplerin yerine getirileceğini ifade etti.

Cumhuriyet İlk Okulundan sonra aynı binada bulunan Enez Çok Programlı Anadolu Lisesi, Enez İmam Hatip Ortaokulu ve Enez Atatürk Ortaokulunu ziyaret etti. Okulların yöneticileri, belediye başkanından okulun arka bahçesine kilit parke taş döşenmesini ve öğrencilerin oturabilmesi için bank talebinde bulundu. Başkan Bostancı, bu taleplerin en kısa sürede yerine getirileceğinin sözünü verdi.

Okul yöneticileri ile belediye başkanı arasındaki bir diğer konu ise sokak hayvanlarıydı. Daha önce de bu sorunun çözülmesi için çaba gösterdiğini dile getiren Bostancı, Enez Belediyesine ait biyolojik arıtma tesisinin arkasında 4 dönümlük bir arazide hayvan barınağı yapımına başlanacağını dile getirdi. Belediye’nin kendi imkanlarıyla bu sorunun tamamen çözülemeyeceğini söyleyen Bostancı, devlet büyüklerinden destek beklediğini belirtti.

Başkan Bostancı, okul ziyaretlerinin ardından Enez İlçe Milli Eğitim Müdürü Vedat Uzun’u makamında ziyaret etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER