SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

CANALP’İN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Gazetecilik mesleği, büyük fedakarlıklar ister.

CANALP’İN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
Bu haber 10 Ocak 2020 - 22:15 'de eklendi ve 156 kez görüntülendi.

EDİRNE VALİSİ EKREM CANALP’İN 10 OCAK ÇALIŞAN

GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Değerli Basın Mensupları; 10 Ocak 1961 tarihinde 212 sayılı kanun
kapsamında basın mensuplarımızın haklarını düzenlemek amacıyla yürürlüğe giren ve “Çalışan Gazeteciler Günü” olarak kabul edilen bu özel günü, hep birlikte kutlamaktayız.
Gazetecilik mesleği, büyük fedakârlıklar isteyen ve zor şartlarda yapılan  değerli bir meslektir. Kamuoyunu aydınlatmak için günün her saatinde haber peşinde koşan gazetecilerimiz; bir yandan toplumumuzu gelişen olaylar karşısında bilgilendirirken aynı zamanda halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak önemli bir
kamu görevini de yerine getirmektedirler.
Gerçekleştirilen özverili çalışmaların ve başarıların geniş kitlelere
ulaştırılmasında,  ilgi ve odak noktalarının  ilimize çekilmesinde basınımızın  büyük gayretleri ile olumlu katkıları aşikârdır. Bu noktada ülkemizin ve şehrimizin sosyal, ekonomik ve kültürel yönden gelişmesine katkı sağlayan basın mensuplarımızın
üstlenmiş olduğu sorumluluk, fedakârlık ve emek çok değerlidir. İlimizde turizm, ekonomi ve diğer alanlarda yaşanan olumlu gelişmeler, sizlerin sağladığı katkının  en açık göstergesidir. Bu sebeple siz değerli basın mensuplarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle, ilimizde ve ülkemizde faaliyet gösteren;
basınımızın saygıdeğer temsilcilerinin, 10 Ocak “Çalışan Gazeteciler Günü”nü en içten duygularımla kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.

Ekrem CANALP
VALİ

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER