SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

CHP MERKEZ İLÇE SEÇİMİ DE TAMAMLANDI..

CHP Merkez İlçe seçiminde Başkan Güngörmedi ve ekibi görevde.

CHP MERKEZ İLÇE SEÇİMİ DE TAMAMLANDI..
Bu haber 12 Ocak 2020 - 15:47 'de eklendi ve 293 kez görüntülendi.

CHP Kurultay takvimine göre bu ay bitirilmesi gereken İlçe Kongreleri tüm hızıyla devam ederken Edirne İlçelerinde de seçimlerde sona erdi.Dün Meriç İlçesinde yapılan seçim sonrasında bu günde Edirne Merkez İlçe Yönetimi belirlendi.

Irmak Salonlarında yapılan toplantıya Ankara Milletvekilimiz Ali Haydar Hakverdi ve Parti Meclisi üyemiz Eren Erdem’in yanı sıra Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu,Belediye Başkanı Recep Gürkan ve çok sayıda İlçelerde de gelen partili katıldı.

Divan Başkanlığını Eren Erdem’in yaptığı Genel Kurulda Recep Gürkan,Okan Gaytancıoğlu Ali Haydar Hakverdi birer konuşma yaptılar.Av Burak Güngörmedi de Merkez İlçe Başkan adayı olarak yapacaklarını ve vaatlerini içeren bir konuşma yaptı.

Tek liste ile girilen seçimler sonunda Burak Güngörmedi Başkanlığındaki yönetim Kurulu,Nedim İşcan yönetimindeki eski yönetimden görevi devralacak.

CHP’nin 14 Aralık 2019’da başlayan 37. Olağan Kurultay takvimi kapsamında bugüne kadar 716 ilçe kongresi gerçekleştirildi – Büyük çoğunluğu tek adayla gidilen ilçe seçimlerinde Ankara’da 25 ilçeden 23’ü, İzmir’de 30 ilçeden 23’ü, İstanbul’da ise 39 ilçeden 27’sinde ilçe başkanı belirlendi – Kalan ilçe kongrelerini 27 Ocak’a kadar tamamlaması gereken CHP’de, büyük kurultay delegelerinin de seçileceği il kongreleri ise 3 Şubat’ta başlayacak.
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER