SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

CHP(Sözde Atatürkçü), HDP(Sözde Kürtçü), İP(Sözde Milliyetçi), SP(Sözde İslamcı) Maskeler farklı.Çıkardıkları ses aynı..

CHP(Sözde Atatürkçü), HDP(Sözde Kürtçü), İP(Sözde Milliyetçi), SP(Sözde İslamcı) Maskeler farklı.Çıkardıkları ses aynı..
Bu haber 04 Mart 2021 - 12:48 'de eklendi ve 92 kez görüntülendi.

Bu memleketin ekmeğini yediler. Bu cennet vatanın suyunu içtiler. Sonra gidip kahpeliğin ve kalleşliğin tarihini yazdılar.
Köpeklerin bile ekmek veren ele saygı duyduğu bu dünyada ekmek veren elleri ısırdılar. Tasmalı köpekler havlıyor. Varsın havlasınlar. Kurdun olduğu yerde itin, çakalın hükmü olmaz!
İsmin ne olursa olsun.. PKK-PYD-YPG-FETÖ-HDP.. Bir an olsun düşünmez sileriz tümünüzü. Bize hacet kalmaz, vallahi şehitlerin kanı boğar hepinizi.
Hepsinin yüzleri maskeli. CHP(Sözde Atatürkçü), HDP(Sözde Kürtçü), İP(Sözde Milliyetçi), SP(Sözde İslamcı) Maskeler farklı. Ama çıkardıkları ses aynı..
Türkiye zor günlerden geçiyor. Tarih boyunca millet olarak yaşadığımız dar boğazlardan birisinden geçiyoruz. Öyle zamanlar olur ki, bir tehlike ülkemizi tehdit altına alır. Onunla mücadele ederiz. Öyle zamanlar olur ki, birden fazla tehlike zuhur eder ve mücadele daha yoğun olur.
Peki bugün durum nedir? İnanın tarihin en zor dönemlerinden birisini yaşıyoruz.*PKK, FETÖ tehlikesi var…*Irak’ta, Suriye’de düşmanla mücadele var…*Akdeniz’de, Libya’da kavgamız var…*Yunanistan ezeli düşman…*AB-ABD Türkiye’yi sömürge yapmak istiyor…*Ermenistan Türkiye’ye kin ile bakıyor…*Rusya, Amerika, Çin fırsat kolluyor…*Türkiye’ye ekonomik yaptırımlar uygulanıyor…*Pandemi var…
Kimse unutmasın, yeri ve zamanı gelince Malazgirt destanı da tekrarlanır, Söğüt ruhu da canlanır, İstanbul’un fethi de yenilenir. İzmir’de denize dökülenlerin torunları da yeniden sürürülüp atılır. Türk’ün Vatanında gözü olanın gözü oyulur…
Zakir Tercan——–MHP Edirne il Başkanı

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER