SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde güçlü bir ülke konumuna geldik.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde güçlü bir ülke konumuna geldik.
Bu haber 10 Ocak 2021 - 11:57 'de eklendi ve 92 kez görüntülendi.

TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, güçlü Türkiye vurgusu yaparak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye’nin çok daha güçlü bir ülke konumuna geldiğini vurguladı.

AK Parti iktidarında bu ülkede hayal bile edilemeyen birçok projenin gerçekleştirildiğini ifade eden Aksal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye’nin çok daha güçlü bir ülke konumuna geldiğini vurguladı.

Sağlıktan ulaştırmaya, enerjiden savunmaya bu ülkede çok büyük işler yaptıklarını ifade eden Aksal “Şehir hastanelerini yaparken ‘o hastaneler boş kalacak’ diyenler gidip hastanelerde tedavi oldular. İyi ki şehir hastanelerini yapmışız. Bugün sağlıkta dünyaya örnek olan bir başarı sergiliyoruz” dedi.

Savunmada hem sahada hem de masada artık güçlü bir Türkiye’nin olduğunu belirten Aksal, “Hakkımızı bundan böyle kimseye yedirmeyeceğiz. Kimsenin hakkında gözümüz yok ama bizim olanı da kimseye vermeyeceğiz. Karadeniz’de, Akdeniz’de enerji kaynaklarımız var. Akdeniz’deki enerji kaynaklarımızı bize vermemek için tüm dünya birlik oldu. Ama artık eski Türkiye yok, kimseye fırsat vermeyeceğiz ve bizim olanı alacağız.” Dedi. Edirne’de Cumhuriyet tarihinin en önemli projesi olan hızlı tren hattının yapımının devam ettiğinin altını çizen Aksal, projenin bitimiyle Edirne-İstanbul arasının 1 saate ineceğini söyledi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER