SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

EDİRNE BELEDİYE MECLİSİNDEN AKSAL’A ALKIŞLI TEŞEKKÜR….

Alt Yapı kredisi onaylanıyor..

EDİRNE BELEDİYE MECLİSİNDEN AKSAL’A ALKIŞLI TEŞEKKÜR….
Bu haber 23 Kasım 2019 - 14:35 'de eklendi ve 228 kez görüntülendi.

Edirne Belediyesinin 2017 yılında ihaleye çıkardığı ancak İller Bankası tarafından onaylanmadığı için çalışmalara başlanamadığı altyapı çalışmalarıyla ilgili kredi onaylandı.2014 Yılında göreve başladığı andan itibaren Edirnenin en büyük sorununun alt yapı olduğunu ve bunun mutlaka gerçekleşmesi gerektiğini,bunun içinde akılsız Başkan olmaya da hazır olduğunu belirten Başkan Recep Gürkan Edirne Ak Parti Milletvekili Dr.Fatma Aksalın gayret ve girişimleri ile Kredinin onaylanma işleminin tamamlanması ile bu projesini hayata geçirecek.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kasım Ayı Belediye Meclisi toplantısında AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal’ı ziyaret edip bu konuda destek istediğini bildirerek, “Kendisi çok yapıcı bir biçimde destek verdi. Edirne halkı adına kendisine çok teşekkür ediyorum. Kredimiz prensipte onaylandı. İller Bankası Yönetim Kurulu toplantısında da onaylanmasının ardından yer teslimi yapılarak hemen çalışmalara başlanacak.” dedi.Bu davranışı ile Milletvekili Aksalın Edirne adına olumlu ve yapıcı bir davranış sergilemesinden dolayı çok mutlu olduğunu belirten Başkan Gürkan,kendisini Meclis Toplantısı sürerken Telefon ile arayarak teşekkür etti ve telefonun ses,iini de açarak Aksalın Meclis üyelerine hitap etmesini sağladı.Konuşmanın ardından Meclis üyeleri de alkışlarla kendisine teşekkür etmeyi ihmal etmediler.

Öte yandan Edirne CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı da bir basın açıklaması yaparak Milletvekili Fatma Aksala Kredinin onaylanması konusunda gösterdiği yardım ve destek için teşekkür etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER