SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

Edirne’mizde SOSYAL-EKONOMİK KONSEYLER kuralım..

21.DÖNEM EDİRNE MİLLETVEKİLİ ŞADAN ŞİMŞEK’İN AÇIKLAMASI.

Edirne’mizde SOSYAL-EKONOMİK KONSEYLER kuralım..
Bu haber 26 Haziran 2019 - 13:35 'de eklendi ve 205 kez görüntülendi.
Genel ve Yerel seçimler geride kaldı..En son İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanlığı seçimleride bitti..Halk son sözünü söyledi..Şimdi siyasi görüşümüz ne olursa olsun Ülkemiz, İlimiz için çalışma zamanıdır..
Gelin Düşünen, Üreten, Paylaşan bir EDİRNE yaratalım…
Daha önceki kamuoyu paylaşımlarında da belirttiğim üzere; siyaset makamı ticaret, yandaşa, ranta hizmet yeri değildir..vesayet altında örgüt yaratarak,kutuplaştırarak, üyeleri ayrıştırarak, bir avuç yandaşa rant sağlayarak siyaset yapılmayacağıdır..Siyaset araç Halka hizmet amaç olmalıdır..
İstanbul seçimleri ve halkımızın son sözü şudur; Söylem değil, artık çalışma zamanıdır..Demokrasiye, Cumhuriyetin değerlerine sahip çıkma, Ülkemizin üretime geçilerek, işsizlikle, yoksullukla, israfla mücadele etme, halka inme, halkın sorunlarını dinleme, görev ve sorumluluğu yerine getirme zamanıdır..
Kamuoyuna açık çağrımdır..Edirne ilimizin Sakini değil, Sahibi olalım..DÜŞÜNEN, ÜRETEN, PAYLAŞAN BİR EDİRNE yaratalım..Başta Valimiz olmak üzere, Akademisyenler, Siyasi Partiler, Seçilmiş Milletvekili, Belediye Başkanları, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Kurumlarımızla, STK, Meslek Odaları, Yerel Basınımız, Halkımız ile birlikte çalışalım..Edirne’mizi hak ettiği yere getirelim..Edirne’mizde SOSYAL-EKONOMİK KONSEYLER kuralım..Yerelden hizmete başlayarak Genele örnek olalım..İlimizin yerel kaynaklarını kullanalım..
Artık kişisel menfaatlerin değil, toplumsal menfaatleri gözetelim..Halkımızın sosyal, ekonomik ve kültürel alanlarda kalkınmasını sağlayalım..
Halkımızı içinde bulunduğu ekonomik durumdan birlik beraberlik içinde Seferberlik bilinci ile çok çalışarak başaralım..
Bu konuda başta valimizden, seçilmiş arkadaşlarımızdan ve Meslek Odaları, STK’lardan önderlik yapmasını bekliyorum..
Edirne ilimizin sorunlarını yakından takip eden birisi olarak her zaman göreve hazır olduğumu belirtmek isterim..
Ülkemizde birlik, beraberlik içinde Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ümüzün göstermiş olduğu çağdaş muasır medeniyetler seviyesine ulaşması için çok çalışmalıyız..
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER