SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

ETB.PERSONELİNE KURUMSAL KAPASİTENİN GELİŞTİRİLMESİ EĞİTİMLERİ VERİLDİ

Eğitimler sonunda katılan personele sertifikaları verildi.

ETB.PERSONELİNE KURUMSAL KAPASİTENİN GELİŞTİRİLMESİ EĞİTİMLERİ VERİLDİ
Bu haber 17 Şubat 2020 - 16:41 'de eklendi ve 76 kez görüntülendi.

EDİRNE TİCARET BORSASI PERSONELİNE ETKİN YÖNTEMLER İLE KURUMSAL KAPASİTENİN GELİŞTİRİLMESİ EĞİTİMLERİ VERİLDİ

Trakya Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı’na Eylül-Ekim başvuru döneminde sunulan ve hibe almaya hak kazanan “Etkin Yöntemler ile Kurumsal Kapasitesinin Geliştirilmesi” isimli proje kapsamında Edirne Ticaret Borsası personeline çeşitli eğitimler verildi.

Eğitim programında, Prof. Dr. Emel Gönenç Güler tarafından Etkin Takım Çalışması, Takımdaşlık, Atılganlık ve Proaktif olma üzerine verilen eğitimler 3 gün sürdü. Eğitimler sonunda katılan personele sertifikaları verildi.

Konu ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan, ETB Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk; Kurulduğu yıldan bu yana geçen zamanda değişen dünyaya ayak uydurmak adına sürekli kendimizi yenilemeye ve kurumsal bağlamda teknolojik koşullara uyum sağlamaya çalışıyoruz. İş yükünün arttığı ve özellikle hasat dönemlerinde ortaya çıkan olağanüstü koşullar, bir işi tek başımıza yapmamızı bir nevi imkansız hale getirebiliyor. Bu yüzden çalışanlarımızın sahip oldukları potansiyele ulaşmalarını sağlamak ve yeteneklerini sergilemeleri adına bireysellikten uzaklaşıp takım halinde hareket ederek başarıya ulaşmalarını destekliyoruz. Trakya Kalkınma Ajansı’nın Teknik Destek Programı kapsamında personelimize yönelik düzenlenen eğitim programları sayesinde ihtiyaç duyulan motivasyonu, bütünleşmeyi ve mevcut rekabet ortamında kurumumuzun hedeflerine ulaşması için gerekli olan etkin takım çalışması yöntemlerinin öğrenilmesini sağlanacağını düşünüyoruz. Personelimize yönelik eğitimlere devam edeceğiz dedi

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER