SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

ETSO ve MNG Kargo Arasında İşbirliği

ETSO ve MNG Kargo Arasında İşbirliği
Bu haber 05 Aralık 2018 - 16:51 'de eklendi ve 131 kez görüntülendi.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ve MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. Tunca Şubesi arasında üyelerimize yönelik indirim protokolü imzalandı.

Odamız Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yener İşbilir ve MNG Kargo Saha Satış Yöneticisi Onur Ata ile birlikte imzalanan protokol kapsamında ETSO Yöneticileri, Personeli, Yönetim Kurulu ve Tüm ETSO üyesi firmalar MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. Tunca Şubesi’nden 1 yıl boyunca yapacakları gönderiler için belirlenen indirim oranlarından faydalanabileceklerdir.

ETSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yener İşbilir yaptığı açıklamada “Günümüzde lojistik sektörünün en önemli faaliyetlerinden biri olan kargo hizmetlerinin güvenilirliği kadar ekonomik giderleri de önemlidir.Edirne Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz çalışmalara bir yenisini ekledik. Bu kapsamda üyelerimizin kargo ile gönderim ve alım hizmetlerinde daha uygun fiyatlar ile işlem yapabilmesi adına Odamız ve MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş. Tunca Şubesi arasında indirim protokolü imzaladık.” dedi

ETSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yener İşbilir ve MNG Kargo Saha Satış Yöneticisi Onur Ata imzalanan protokolün hayırlı olması temennisinde bulundular.

RECEP ZIPKINKURT

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER