SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

ETSO’da İstihdam Seferberliği

İstihdam teşvikleri ile ilgili sunum yapıldı.

ETSO’da İstihdam Seferberliği
Bu haber 14 Mart 2019 - 19:21 'de eklendi ve 85 kez görüntülendi.
 Şubat ayı Olağan Meclis Toplantısı yeterli çoğunluğun sağlanması ile Meclis Başkanı M.Emre Alp başkanlığında gerçekleşti.
Genişletilmiş Meslek Komiteleri, Kadın ve Genç Girişimciler, ETSO Disiplin Kurulu ve Meclis Üyelerinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, T.C Hazine ve Maliye Bakanlığı, T.C Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı işbirliğinde başlatılan İstihdam Seferberliği 2019 tanıtımı ve İstihdam teşvikleri ile ilgili sunum yapıldı.
İŞKUR İl Müdürü Sayın Şengül Çildam,SGK İl Müdürü Sayın Süleyman Lale ve ETSO Edirne İl Akademik Danışmanı Prof.Dr.Sadi Uzunoğlu’nun katılımıyla gerçekleşen toplantı, sunum ardından soru cevap ile devam etti.
ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt “İstihdam Seferberliği 2019 programı kapsamında bir çok teşvik bulunmakta. Üyelerimizin, istihdamlarını arttırarak İlimiz ve Ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaları bizler için çok önemli. Bu kapsamda üyelerimize ve işverenlere gerekli koşulların hazırlanması adına Edirne Ticaret ve Sanayi Odası olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.
RECEP ZIPKINKURT
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER