SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

Genç ve başarılı iş adamı Raif Karşı’dan açıklama..

Asılsız haber ve iddialara inanmayınız

Genç ve başarılı iş adamı Raif Karşı’dan açıklama..
Bu haber 07 Şubat 2019 - 8:58 'de eklendi ve 703 kez görüntülendi.

Edirne’de TrakGroup olarak ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan Şirketin temsilcilerinden genç iş adamı Raf Karşı bir açıklama yaparak kamu oyunda dolaşan yalan yanlış haberlere açıklık getirdi.

“””””KAMUOYUNA DUYURULUR

Değerli Edirneliler,Değerli Dostlarım,
1994’ten beri Edirne’de ticaretle meşgul olan bir kardeşinizim.Hepiniz Trakya Boru,Trakyapimarket,Trakhome A.Ş isimlerini az çok duymuşsunuzdur. Trakhome Utopia projesini de az çok bilenleriniz vardır.Bu şirketler Edirne de 8000m2 toplam kapalı alani bulunan 4 mağaza ve bir fabrikaya sahiptir.Aynı zaman da 25000m2 arazi üzerine planlan mis 1500m2 sosyal tesis,yasam alanlar ve 63 konuttan okusan bir proje yapmaktadır.Projenin ilk etabında tamamlanma yüzdesi %90,ikinci etabında %60’dır.Bu mağazalarda çalasın sayısı 90-100 arasıdır. Proje ve dekorasyon ofislerimize destek veren tedarikçi ve taşeron çalışanlarımızla beraber 120-130 çalışan ve bu işletmeden emekleriyle alın terlerinin karşılığını,koşulsuz ve gecikmeden alıp,aile geçindirmekte olan iş ortaklarımız bulunmaktadır.
Tamam da kardeşim sen bunları bize neden anlatıyorsun diyebilirsiniz.Affınıza sığınarak bazı uyarılarda bulunmak için kıymetli vaktinizi alıyorum.

Şirketimizle alakalı yaklaşık 15 gündür aldığım asılsız duyumlar var.Daha önce de kulağıma gelen, firmamızla alakali batıyor,battı,zor durum da tarzın da asılsız haberler duyuyor ve dikkate almıyorduk.Bizimle alışveriş yapan dostlarımız bunlari ciddiye almıyor ve bizleri iyi niyetli bir seklide uyarıyordu.
Fakat son günlerde durağan piyasa şartları ve zor durumda olan ve konkordato ilan eden şirketlerin çoğalması ,bu tarz asılsız iddiaların yeniden hortlaması,bizleri ve çalısanlarimızı derinden üzmüstür. Bu dedikoduların, bu asılsız haberlerin şehrimize ve insanımıza ne kadar zarar verdiğini bilemeyecek kadar akıl ve vicdan yoksunu şahıslara lütfen göz yummayalım.Firmamızın çalışanlarına,tedarikçilerine,devlet kurumlarına,bankalara tek kuruş gecikmiş borcu yoktur.Çek ve kredi ertelemesi yoktur.Var gücüyle çalışan dinamik ve dürüst çalışanlarımızla her gün büyüyen ve yatırım yapan firmamızla alakalı bahsi geçen asılsız haber ve iddialara inanmayınız.Bu dedikodu ve asılsız haberlerle alakalı kötü niyetli kişilere göz yummayınız
Tüm dostlarıma ve bizleri destekleyen müşterilerimize teşekkür eder,güzel bir hafta sonu dilerim.

Trak Group Yönetim Kurulu””””

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER