SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

Gürcan Kılınç, güven tazeleyerek yeniden AK Parti Keşan İlçe Başkanlığına seçildi

Gürcan Kılınç, güven tazeleyerek yeniden AK Parti Keşan İlçe Başkanlığına seçildi
Bu haber 17 Ekim 2020 - 17:44 'de eklendi ve 60 kez görüntülendi.

AK Parti 7’inci Olağan Kongre Dönemi Kovid-19 tedbirleri kapsamında devam ediyor. AK Parti Keşan İlçe Kongresi maske, sosyal mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde gerçekleştirildi.
Kongrede konuşan AK Parti İl Başkanı Belgin İba; “Keşan Belediyemiz, halkımızın günlük hayatına dokunan çalışmalar ve yaptığı gönül belediyeciliği ile vatandaşımızın sevgisini kazandı. Beldelerimizdeki hizmet hareketi inşallah Edirne’mize örnek olacak ve Edirne’mizin AK Parti Belediyeciliği ile tanışmasına vesile olacaktır” dedi.
Kongre alanına girişte ateş ölçümü yapıldı ve maskesi olmayanlara maske verildi.
Kılınç güven tazeledi
Kongre sonrasında Gürcan Kılınç, güven tazeleyerek AK Parti Keşan İlçe Başkanlığına seçildi.
Keşan İlçe kongresinin Divan Başkanlığına AK Parti Edirne Koordinatörü ve İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Başkan Yardımcılığına Rasim Özgün, kâtip üyeliklere Oktay Topalova, Keşan Kadın Kolları Başkanı Nuriye Altın ve Hüseyin Nadi Şahin seçildi.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konuşmalara geçildi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kongreler için hazırladığı video mesaj izletildi ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in gönderdiği mesaj okundu.
“Keşan, aydınlık günlerin kapılarını araladı”
Cumhur İttifakı olarak 31 Mart seçimlerinde halkın teveccüh ile Keşan’ı AK Parti ile tanıştırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Böylece Keşan halkının AK Parti’nin hizmet belediyeciliği ile tanışarak aydınlık günler için kapılarını araladığını söyledi.
“İlçelerde yapılan hizmetler Edirne’ye örnek olacak”
Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na yaptığı örnek hizmetleri için teşekkür eden Başkan İba; “Keşan Belediyemiz, halkımızın günlük hayatına dokunan çalışmalar ve yaptığı gönül belediyeciliği ile vatandaşımızın sevgisini kazandı. Lalapaşa, Havsa, Keşan ilçelerimizdeki ve Yenikarpuzlu, Yenimuhacır, Esetçe, Subaşı Beldelerimizdeki hizmet hareketi inşallah Edirne’mize örnek olacak ve Edirne’mizin AK Parti Belediyeciliği ile tanışmasına vesile olacaktır” dedi.
“Vatandaşlarımızla el ele gönül gönüle olacağız”
Yeniliklerle birlikte milletle daha sıkı bağlar kurmanın vesilesi olacak 7. Olağan Kongre süreci ile tüm teşkilata büyük görevler düştüğünü ifade eden Başkan İba; “Tüm kadememizle, kadın kollarımızla, gençlik kollarımız, mahalle başkanlarımız ve vatandaşlarımız ile iletişimimizi kuvvetlendireceğiz. Bizler için siyasetin manası vatandaşlarımızın gönlünü kazanmak, bölgemize hizmet etmektir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi “AK Parti, kendini bu ülkeye, bu millete adayan büyük bir kadronun eseridir.” İnşallah bizler de 7. Olağan Kongrelerimiz ile hizmet siyasetimizin çıtasını hep daha yukarı çıkartacağız” şeklinde konuştu.

“Birlik ve beraberlik içinde daha büyük hizmetler sunacağız”
Birlik ve beraberlik içerisinde Türkiye’nin geleceğini kucaklayarak, vatandaşlara daha büyük hizmetler sunacaklarını vurgulayan Başkan İba; güven tazeleyerek yeniden ilçe başkanı seçilen Gürcan Kılınç ve yeni yönetimine başarılar diledi.

 1. Olağan Kongre sürecinin Keşan ve Edirne’ye hayırlar getirmesini temenni eden Başkan İba, bu sürecin ardından vatandaşlarla bir araya gelmeye devam edeceklerini söyledi.
  TBMM KEFEK Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, kongre sürecinin hayırlı olmasını dileyerek yeni yönetimi tebrik etti.
  “Kongrelerimiz hayırlı olsun”
  AK Parti Edirne Koordinatörü ve İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Keşan 7. Olağan Kongresi’nin hayırlı olmasını diledi.
  Keşan’da dalgalanan AK Parti bayrağının marka belediyeciliğinin göstergesi olduğunu aktaran Kaynarca, uzun yıllardır hasret kalınan hizmetlerin AK Parti Belediyeciliği ile tanıştıktan sonra yapıldığını söyledi.
  Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ise yaptığı konuşmada, seçildiği günden buyana Keşan’a yapılan çalışma ve hizmetleri anlattı.
  “Gece gündüz demeden çalışacağız”
  Teşkilât olarak yeni yönetimi ile birlikte gönül kırgınlığı olanların gönüllerini alacaklarını yeni gönüller kazanmak için emin adımlarla ilerleyeceklerini aktaran Başkan Kılınç, 2023-2053 ve 2071 hedefleri için gece gündüz demeden çalışacaklarını söyledi.
  “30 yıl boyunca yapılmayanları yaptık”
  30 yıl boyunca vatandaşların hizmet ve samimiyet görmediğini söyleyen Kılınç, o dönemlerde yapılmayan hizmetlerin, AK Parti ile birlikte yapılmaya başlandığını vurguladı.
  Daha güzel bir Keşan için var gücüyle çalışacaklarını belirten Kılınç kongrelerin hayırlı olmasını diledi.
  Kovid-19 salgın tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen kongreye TBMM KEFEK Komisyon Başkanı ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, AK Parti Edirne Koordinatörü ve İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı.
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER