SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

Kan Ver Hayat Kurtar kampanyasına UZUNKÖPRÜ desteği.

Hayat kurtarmak ister misiniz ?

Kan Ver Hayat Kurtar kampanyasına UZUNKÖPRÜ desteği.
Bu haber 01 Kasım 2018 - 21:37 'de eklendi ve 183 kez görüntülendi.

AK Parti Uzunköprü Kadın Kolları Başkanı Azbiye Ataş;Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 81 ilde eş zamanlı olarak başlatılan kan bağışı kampanyasına destek vermeye çağırdı.

 “Kan Ver Hayat Kurtar. Hayat kurtarmak ister misiniz ?” adı altında Kızılay haftası nedeniyle 81 ilde eş zamanlı başlatılacak olan kan bağışı kampanyasına Uzunköprü İlçesi olarak destek verilmesini isteyen Azbiye Ataş 11.00-18.00 saatleri arasında telli çeşme meydanında düzenlenecek olan kan bağışı kampanyası hakkında açıklamada bulundu.

AK Parti Uzunköprü Kadın Kolları Başkanı Azbiye Ataş; “Kan bağışının toplumsal dayanışma ve yardımlaşmanın en önemli noktalarından biri olduğunun farkındayız. Bugün tanımadığımız bir insanın ihtiyacı olan kan, yarın belki bir yakınımızın hatta kendimizin ihtiyacı olabilir. İşte bu sebeplerdendir ki biz Ak kadınlar, bu önemli konuda duyarsız kalmadığımız için bu kampanyayı yapacağız. Bizler burada Türk Kızılay’ına destek olmak ve ayrıca kan bağışının hayat kurtaracağı ve bir günde bizim ihtiyacımız olabileceği düşüncesiyle buradayız. Tüm halkımızı kan bağışı kampanyasına bekliyoruz ” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER