SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

KENT KONSEYİNDEN ANKETE KATILIM ÇAĞRISI

KENT KONSEYİNDEN ANKETE KATILIM ÇAĞRISI
Bu haber 19 Şubat 2021 - 17:11 'de eklendi ve 49 kez görüntülendi.

Edirne Kent Konseyi olarak yüz yüze toplantılarımızı yapamıyoruz. Kentliler ile sosyal medya üzerinden ilişkiler kurarak kentteki çalışmaları değerlendirmek amacıyla “Kent Memnuniyet Anketleri” yapıyoruz. Amacımız da kentlilerin düşüncelerini öğrenerek idarelere katkı sunmak.

Bu anketlerimizden “Kamusal alanlarımızın (Kıyılarımız, Yeşil Alanlar, Park ve Bahçeler, vb) durumu” başlıklı birinci anketimiz 17 Aralık 2020 tarihinde başlamıştı. Devamında “Altyapı Çalışmaları” başlıklı ikinci anketimiz 11 Ocak 2021 günü başlamıştı. Önümüzdeki hafta “Kent Ulaşımı” başlığı ile üçüncü anketimiz de başlayacak.

Değerli Edirneliler daha önceki açıklamalarımızda da belirttiğimiz gibi bu tür anketlere katılım ne kadar fazla olursa kent yönetimlerine o kadar katkı sunmuş oluruz. Bu nedenle de web sayfamıza (www.edirnekent konseyi.org.tr) girerek anketlere katılımınızı beklemekteyiz.

Bu günkü duruma göre; (19.02.2021) 17 Aralık 2020 günü başlayan “Kamusal alanlarımızın (Kıyılarımız, Yeşil Alanlar, Park ve Bahçeler, vb) durumu” başlıklı anketimize katılan sayısı; 510 kişi. 11 Ocak 2021 günü başlayan “Altyapı çalışmaları” başlıklı anketimize katılan sayısı;135 kişi.

Görüyoruz ki bu katılım çok yetersizdir. Bir kez daha kentlilerimizi anketlere katılmaları konusunda duyarlı davranmaya ve anketlere katılmaya davet ediyoruz.  19.02.2021

Edirne Kent Konseyi Yürütme Kurulu adına

Ziya Gökerküçük

19.02.2021

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER