SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

MHP EDİRNE’DE MİLLETVEKİLİ ÇIKARACAK GÜÇTE VE KUDRETTEDİR…

MHP de hedef; 2023 Yılında en az bir Milletvekili kazanmak..

MHP EDİRNE’DE MİLLETVEKİLİ ÇIKARACAK GÜÇTE VE KUDRETTEDİR…
Bu haber 12 Ocak 2020 - 15:04 'de eklendi ve 163 kez görüntülendi.

MHP Türkiye genelinde olduğu gibi, 2023 Yılında Edirne’de en az bir Milletvekili çıkarmak için MHP Teşkilatları hummalı çalışmalarına başlamış olup, Edirne için sefere talip olmuştur.

MHP Edirne Teşkilatlarımız, Edirne halkı için, Edirneye nefes aldırmak için harıl harıl çalışıyor, mücadele ediyor, her gün sağada olup, Edirne’nin hayrına olacak her ne varsa seve seve yerine getirmekten son derece mutlu ve sevinçleri hep birlikte paylaşıyoruz.

Milliyetçi-Ülkücü hareketin mensupları ile birlikte sıkmadığımız el, uğramadığımız mahalle kalmayacak olup, var gücümüzle kazanmak için elimizi taşın altına değil gövdemizi koyacağız.

MHP Teşkilatlarımız; dürüstlüğü ile, ilkeleri ile, projeleri ile, Edirne sevdası ve aşkı ile, Fatih Sultan Mehmet Han ve Mustafa Kemal Atatürk’ün ruhuyla 2023 Yılında en az bir Milletvekili kazanacak ve Edirne halkının ve hemşehrilerimizin emrinde olacak, yaşamış olduğumuz Edirne’mize hizmeti ibadet sayacaktır. Teşkilat mensuplarımız; MHP ve Ülkücü camiayı Edirne’de zafere taşıyacaktır.

Milliyetçi Hareket’in iktidar yolu, Edirne’den başlıyor. Sizin, bizim, hepimizin çalışmasıyla, birlik, beraberlik ruhu içinde… Disiplinli, prensipli ve sizlerin olduğu yerlerden geçiyor.

MHP Teşkilatları; Edirne sevdalısı, samimiyeti, dürüstlüğü, doğal tavırları, olaylara objektif bakması, subjektif bir şekilde değerlendirmesi Edirne halkına güven vermektedir.

Bundan sonraki vazifeniz bu onurlu mücadelenizi taçlandırmak olacaktır. Allah izin verir ve kısmet ederse Edirne’de en az bir Milletvekili kazanacak güce ve kudrete sahipsiniz.

Karekteriniz ile, kişiliğiniz ile verdiğiniz soylu mücadelenin ne kadar büyük olduğunu görüyoruz. Sizlerle birlikte her türlü mücadeleye hazırız. Şimdi hedefimiz 2023 Yılında en az bir Milletvekili kazanmak olacak.

Hiç kimseyi ayırmadan herkesten oy isteyeceğiz… Herkese Edirne’nin hayrına olan projeleri anlatacağız, herkesi bu kutsal mücadeleye davet edeceğiz.

Diğer siyasi partilerin içinde de ortak değerlerde buluştuğumuz insanlar var! Temiz, dürüst, doğru, adaletli, helaldan yana, yolsuzluk istemeyen binlerce insanımız var! Kapılarımızı gönüllerimizi onlara açma zamanı gelmiştir.

Bizler, sizler ve hepimiz bunu başaracak güçe, birikime ve tercübeye sahibiz. Diğer siyasi partilerin kısır çekişmelerden bıkmış ve kurtuluşu MHP’de gören Edirne’li hemşerilerimiz var!… Onları da davet etme zamanımız gelmiştir.

Kim ne söylerse söylesin, kim ne konuşursa konuşsun, kim ne derse desin, kim ne düşünürse düşünsün 2023 Yılında yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde MHP Edirne’de asrın sıçramasını yapacak olup, bundan kimsenin kuşkusu ve endişesi olmasın.

Tedbir bizlerden takdir Allah’tan. Yolunuz bahtınız açık olsun. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Zakir TERCAN

MHP İL BAŞKANI

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER