SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

MHP OLARAK KEŞAN İLÇESİNDE ZİYARETLERDE BULUNDUK…

MHP OLARAK KEŞAN İLÇESİNDE ZİYARETLERDE BULUNDUK…
Bu haber 21 Kasım 2020 - 15:07 'de eklendi ve 66 kez görüntülendi.

20 Kasım 2020 Cuma günü Edirne/Keşan İlçesinde; MHP Keşan İlçe ve İl Yönetimlerimiz ile birlikte.. İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin Yılmaz’ı, AK Parti Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Helvacıoğlu’nu, İlçe Teşkilatımızı, Ülkü Ocağımızı ve Esnafımızı ziyarette bulunduk.
Ziyaretlerimiz esnasında; Edirne İlimizin ve Keşan İlçemizin sorunları ile ilgili ve Türkiye genelinde meydana gelen olaylar hakkında.. İlçe Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, İlçe Başkanımız ve Ülkü Ocağı Başkanımız ile istişarede bulunduk ve gelişmeleri konuştuk…
Ziyaretimizin akabinde; Keşan İlçe Esnafını ziyaret ederek, sorunlarını dinledik.. Esnafımızın Korona Virüsüden dolayı sıkıntılarının olduğu her hallerinden belliydi.
MHP, olarak halkın sorununu tesbit edip bunu çözmeye çalışmak görevimiz. Herkes kendi görevini yaparsa sorunlar azda olsa ortadan kalkar ve rahat bir nefes alınır. MHP olarak üzerimize her ne düşüyorsa fazlasıyla yapmaya gayret ediyoruz ve etmeyede devam edeceğiz.
Bizim amacımız Halkımıza yardımcı olmaya çalışmak.. Esnafımızın, Çiftçimizin, Köylümüzün, Dar ve Yoksul insanımızın derdine çare olmaktır.
Bu arada; İlçemizde yapmış olduğumuz çalışmaların organizasyonunu yapan İlçe Başkanımız Sayın Adnan İnan’a, Yönetimine ne kadar teşekkür etsem azdır.. Ülkü Ocağı Başkanımız Sayın Serdar Duman’nın ve Ülkücü genç kardeşlerimizin bizlere göstermiş oldukları sevgiye, saygıya, ikramlarına en kalbi duygularımla çok teşekkür ediyorum.. İl ve İlçe Yönetimimize yakın ilgi, alaka gösteren ve ikramlarda bulunan.. İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin Yılmaz’a ve Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Helvacıoğlu’na çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum..

Zakir Tercan —MHP Edirne İl Başkanı

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER