SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

MHP’den EDİRNE DAMIZLIK, SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİNE ZİYARET…

MHP’den EDİRNE DAMIZLIK, SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİNE ZİYARET…
Bu haber 21 Şubat 2021 - 8:41 'de eklendi ve 27 kez görüntülendi.

MHP Edirne İl Yönetimi 18 Şubat 2021 Perşembe Günü Saat 15.00’de Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Sayın Oğuz Akkuzu’yu ve Yönetimini hizmet binalarında ziyaret etti.MHP den konu ile ilgili açıklama şöyle; “1995 yılında kurulan Birlik 650 üyesi olup, bu üyelerin tamamı 25.000 hayvan varlığına sahiptir.
Birlik tohumlama, küpeleme ve kayıt hizmeti vermektedir.
Merkez ofisin yanısıra Havsa, Süloğlu, Kesan ve İpsala’da olmak üzere 4 adet bürosu, 11 Çalışanı ve 16 adet aracı bulunmaktadır.
Sayın Akkuzu; Birliğinin çitasını yükseltmek için, ivme kazandırmak için büyük gayret sarf ettiğini, Birlik Üyelerinin sıkıntıları ve beklentileri ile ilgili bize geniş bilgi sunmuştur.. Bizde bu verimli bilgilerden faydalanmış olduk.

Sayın Başkan; Gerçek manada konulara vakıf, tercübeli, dürüst, ilkeli, disiplinli, hoşgörülü, Birlik Üyelerinin hakkını savunan ve hakkını veren… Herkesi dinleyen, herkese kapısının açık olduğunu ve MHP’den çok şey beklediğini yüksek sesle ifade etmiştir.
Bize göstermiş olduğu yakın ilgisine, alakasına ve ikramlarına şahsım ve yönetimim adına çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyoruz..
Zakir Tercan

MHP Edirne İl Başkanı”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER