SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

OĞULPAŞA KÖYÜNDE BAĞ, BAHÇE VE TARLADAN HIRSIZLIK:

HIRSIZLIK OLAYLARINDA ARTIŞ..

OĞULPAŞA KÖYÜNDE BAĞ, BAHÇE VE TARLADAN HIRSIZLIK:
Bu haber 18 Ekim 2019 - 22:02 'de eklendi ve 266 kez görüntülendi.

Edirne-Havsa-Oğulpaşa Köyünde, 17 Ekim 2019 Perşembe günü saat 15.00 sıralarında, İ.Y. isimli şahıs müracaat ederek, Bağlık Mevkiinde bulunan bahçesinde elektrikli çapa makinasının ve
motorlu testerenin çalındığını bildirmiştir. Bahçe sahibi İ.Y. ile görüşüldüğünde Edirne İlinde ikamet
ettiğini ve yaklaşık olarak haftada 1 kez bahçesine geldiği, bu geldiğinde ise bahçe içerisinde bulunan
yaklaşık (5.000) TL. değerindeki elektrikli çapa makinası ve motorlu testerenin çalındığını, bahçe telinin kesilmiş olduğunu ve bahçede bulunan konteynırın camının açılarak konteynırın içindeki klimanın
kırıldığını beyan etmiştir. Olay ile ilgili olarak Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimatlar doğrultusunda tahkikat işlemlerine başlanılmıştır.

Öte yandan Edirne-Merkez-İstasyon Mahallesinde, 17 Ekim 2019 Perşembe günü saat 13.30 sıralarında, T…. Boru Sanayi Tic.A.Ş. isimli iş yeri müdürü olan G.D. isimli şahıs müracaat ederek (2) kişinin iş yeri etrafında dolaşması üzerine şüphelendiğini ve iş yerinin etrafında çevrili olan tel çitleri kontrol ettiği esnada tel çitlerin kesik olduğunu ve iş yerinde bulunan kapısı açık depoda bulunan yaklaşık (100) metre ruloya sarılmış vaziyette (2.500) TL. değerinde enerji kablosunun çalındığını beyan etmiştir.
Konu ile ilgili Cumhuriyet Savcısına bilgi verilmiş olup, alınan talimatlar doğrultusunda adli tahkikata başlanılmıştır. Fail ya da faillerin tespiti ve yakalanması için çalışmalara başlanılmıştır.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER