SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

Saadet Partisi Kongre hazırlıkları son aşamada

‘hayra motor, şerre fren’ anlayışı ile çalışmak ..

Saadet Partisi Kongre hazırlıkları son aşamada
Bu haber 22 Haziran 2019 - 19:29 'de eklendi ve 147 kez görüntülendi.

30 Haziran Pazar günü 6. Olağan kongresini yapacak olan Saadet Partisi Merkez İlçe Teşkilatında, kongre hazırlıklarının son aşamasına gelindi.
Kongre çalışmaları ile ilgili bir açıklama yapan Saadet Partisi Edirne Merkez İlçe Teşkilat Başkanı Mansur İriş, “bir süredir sürdürdüğümüz kongre çalışmalarımızın son aşamasına
geldik. Kongre çalışmalarımız kapsamında tüm teşkilat mensuplarımız ile teşkilatımız dışından partimize teveccüh gösteren birçok arkadaşları ziyaret edip görüştük. Böylece inşallah, hep birlikte daha aktif bir kadro ile kongremizi gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.
Kongreye teşkilat mensupları ile tüm halkımızı da davet ettiklerinin altını çizen Şaban Kaya,
“ Kongreler çalışma gücünü artırma, daha aktif ve canlı hale gelme ve emin adımlarla hedefe yürümenin yolunu açar. Biz, Milli Görüş’ün tek temsilcisi Saadet Partisi olarak ülkemizde iyinin, güzelin, faydalı ve adil olanın hâkim olması için, yani Adil bir Düzenin kurulması için mücadele veriyoruz. Bizim medeniyet değerlerimizde, toplumun her kesimini kucaklayarak, kimseyi ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, ‘hayra motor, şerre fren’ anlayışı ile çalışmak vardır” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER