SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

SAADET PARTİSİNDEN OTOPARK ÖNERİSİ

İRİŞ; “misafirlerimize ücretsiz otopark ikramında bulunmak gerekir”

SAADET PARTİSİNDEN OTOPARK ÖNERİSİ
Bu haber 13 Nisan 2019 - 14:36 'de eklendi ve 109 kez görüntülendi.

Saadet Partisi Merkez İlçe Teşkilat Başkanı Mansur İriş, şehrimize gelen misafirlerimize ücretsiz otopark ikramında bulunmak gerekir, dedi.

Mansur İriş açıklamasında; Şehrimize her gün on binlerce misafir geliyor. Özellikle Bulgaristan ve Yunanistan’dan gelen misafirlerimizin binek arabalarına ve otobüslerine ilişkin park yeri ihtiyacı belediyemizin en önemli görevlerinden biridir, diyerek belediye ve kurumları göreve ve işbirliğine davet etti.

Önerimiz; Saraçhane semtindeki eski imam hatip okulunun bulunduğu yerdir. İmam hatip okulu yıkılmış ve bu arazi boş bir vaziyettedir. Sayın Valimiz, Belediye Başkanımız, Milli Eğitim Müdürümüz, Ticaret Odası Başkanımız ve Esnaf Odaları bir araya gelerek bu ve benzer yerlerin, ücretsiz otopark ve dinlenme yeri olarak şehrimize ve turizmimize kazandırmak için çalışma yapmaları şehir ekonomisine katkı sağlayacaktır. Bu sayede şehir içinde yaşanan otopark sorunu sebebiyle sıkıntı çeken misafirlerimizin çarşılarımızdan ve yerli esnafımızdan alışveriş imkânları da artacaktır.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER