SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

Sigortacılar Trabzon’da Buluştu

Sigortacıların sorunları görüşüldü.

Sigortacılar Trabzon’da Buluştu
Bu haber 18 Temmuz 2019 - 22:32 'de eklendi ve 153 kez görüntülendi.

Tüm Sigorta Acenteleri Derneği (TÜSİD) tarafından düzenlenen 14. Türkiye Sigorta Acenteleri Zirvesi, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nda (TTSO) gerçekleştirildi. Zirveye Edirne Ticaret ve Sanayi Odası 12. Meslek Komite Başkanı Nehir Şuekinci temsilen katıldı.

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Hazine ve Maliye Bakanlığı Sigortacılık Genel Müdürü Murat Kayacı, Ziraat Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Genç, TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi (SAİK) Başkanı Levent Korkut, Halk Sigorta Genel Müdürü Bülent Karan, HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, Fiba Emeklilik Genel Müdürü Erol Öztürkoğlu, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, TÜSİD Başkanı İbrahim Sertel, USEP Program Koordinatörü Ayşe Lale Yolsal, İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Hakan Turgut, sektör temsilcileri ve diğer ilgililer katıldığı 14. Türkiye Sigorta Acenteleri Zirvesi’nde Türkiye genelindeki sigortacıların sorunları görüşülürken, sigortacılığın geleceğin mesleği olacağı vurgulandı.

2 gün boyunca süren zirveye katılan ETSO 12. Meslek Komite Başkanı Nehir Şuekinci zirvenin çok verimli geçtiğini,sigortacıların sorunlarının ve çözüm yollarının görüşüldüğünü belirterek, başta ev sahipliği yapan Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

RECEP ZIPKINKURT

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER