SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

“TÜM KURUMLARIMIZLA DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ”

Orhan Yazgan, tüm kurumlarıyla devletin hizmetine hazır olduklarını açıkladı.

“TÜM KURUMLARIMIZLA DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ”
Bu haber 26 Mart 2020 - 21:18 'de eklendi ve 371 kez görüntülendi.

Dünya’yı ve ülkemizi etkisi altına alan Korona virüs salgını nedeniyle, zor bir süreçten geçildiğini belirten Özel Trakya Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan, bu zor dönemde tüm kurumlarıyla birlikte hiçbir karşılık beklemeden devletin hizmetine hazır olduklarını açıkladı.

Dünya’yı tehdit eden Korona virüs salgını nedeniyle ülkemizin zor bir dönemden geçtiğini belirten Özel Trakya Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan, “Yaşadığımız bu zor dönemi devletimiz ve kurumlarımızın işbirliği ile atlatacağımız inancındayım. Başta Edirne Valiliği olmak üzere, Edirne Belediye Başkanlığımız, Edirne İl Sağlık Müdürlüğümüz ve kentimizdeki diğer kurumlar salgın nedeniyle mesai gözetmeksizin cansiperane çalışıyorlar. Başta İl Sağlık Müdürümüz  Sayın Ali Cengiz Kalkan ve Edirne genelindeki tüm sağlık personelimizi tebrik ediyorum. Dünya’yı ve ülkemizi tehdit eden salgın nedeniyle gerek ailelerinden gerekse de zorunlu ihtiyaçlarından feragat ederek bizler için gece gündüz çalışıyorlar. Bizler salgından uzak durmak adına gerekli önlemlerimizi alırken, Sağlık müdüründen, doktoruna, sağlık personeline kadar herkes bu işin tam da ortasında bizler için kendilerini ortaya koyuyorlar. Sağlık Müdürümüz  Sayın Ali Cengiz Kalkan ve tüm sağlık çalışanlarının mücadelesi her türlü takdirin üzerindedir. Tabi bu süreçte iş insanları ve halk olarak başta uyarıları dikkate alarak imkanlarımız dahilinde destek olmalıyız” dedi.

Bu zor süreçte herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini de ifade eden Özel Trakya Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan, “ Başta hastanemiz olmak üzere, Havsa’da bulunan yaklaşık 100 kişilik yurdumuz, kent merkezinde bulunan 120 yataklı Trakya City Otel ile hiçbir karşılık beklemeden hizmete hazırız. Konuyu Edirne Valimiz Sayın Ekrem Canalp’e ve Sağlık İl Müdürümüz Sayın Ali Cengiz Kalkan’a da ilettik. Kendileri de ‘Zor zamanlarda çalacak kapılarımızın olması ne kadar sevindirici’ diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler” diye konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER