SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

VALİ CANALP, BAYRAM MESAJINDA MASKE MESAFE VE HİJYENE DİKKAT ÇEKTİ

Bayramı’nın ülkemize ve aziz milletimize huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ederim.

VALİ CANALP, BAYRAM MESAJINDA MASKE MESAFE VE HİJYENE DİKKAT ÇEKTİ
Bu haber 30 Temmuz 2020 - 18:27 'de eklendi ve 117 kez görüntülendi.

Edirne Valisi Ekrem Canalp, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında bu bayramı daha dikkatli geçireceğimize dikkat çekerek, “Ziyaretlerimizde maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaya özen gösterelim” dedi.

Edirne Valisi Ekrem Canalp, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında şunları kaydetti:“Mübarek Kurban Bayramı’nın ülkemize ve aziz milletimize huzur, sağlık ve mutluluk getirmesi temenni eder, değerli hemşerilerimizin, vatandaşlarımızın ve tüm çalışanlarımızın bayramını tebrik eder, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

Edirne Valisi Ekrem Canalp, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında şunları kaydetti:  “Millet olarak bizleri daima diri tutan, yardımlaşma, dayanışma ve kardeşlik ruhunun güçlendiği bir Kurban Bayramına daha erişmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.Bu yıl Kurban Bayramını diğer yıllara göre daha farklı ve daha dikkatli geçireceğiz. Hz. İbrahim’in adanmışlığı ve Hz. İsmail’in teslimiyetinin simgesi olan Kurban Bayramında, salgın hastalıkla mücadele noktasında her türlü önlemi alarak, kurbanlarımızı kesmeye gayret gösterelim.  Sizin, aileniz ve milletimizin sağlığı için bu bayram mümkün olduğunca zorunlu olmayan ziyaretlerimizi erteleyelim. Ziyaretlerimizde ise maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaya özen gösterelim.

  Kıymetli Edirneliler;

Sizlerin huzurlu ve güvenli bir bayram geçirmelerini sağlamak amacıyla bayram süresince güvenlik güçlerimiz ve sağlık personelimiz tüm yurtta olduğu gibi Edirne’de de gerekli tedbirlerini alarak görevleri başında olacaktır. Çevremizi temiz tutmak ve hijyen kurallarına uymak amacıyla belirlenen alanlar dışında kurban kesimi yapılmaması önemlidir.

   Bu duygu ve düşüncelerle, Mübarek Kurban Bayramı’nın ülkemize ve aziz milletimize huzur, sağlık ve mutluluk getirmesi temenni eder, değerli hemşerilerimizin, vatandaşlarımızın ve tüm çalışanlarımızın bayramını tebrik eder, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER