SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

VATANDAŞ GAZETESİ 71 YAŞINDA…

Edirne’nin ilk Yerel Gazetesinin yaş günü kutlandı.

VATANDAŞ GAZETESİ 71 YAŞINDA…
Bu haber 03 Kasım 2018 - 20:45 'de eklendi ve 182 kez görüntülendi.

Edirne’nin en eski ve köklü gazetesi Vatandaş, 70 yılı geride bırakarak, 71. yayın yılına erişmenin mutluluğunu yaşadı. Edirne’nin ilk yerel gazetesi olan Vatandaş Gazetesi 71.yılını Yaşar Atlı Plaza’da bulunan ofisinde düzenlediği  bir kokteyle kutladı.

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Emre Sedef ile birlikte konukları kapıda karşılayan Edirne Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Baran Yazgan burada yaptığı konuşmada 71 yıldan buyana Edirnede yayın hayatını sürdürme başarısı gösteren Vatandaş Gazetesinin daha iyi bir konuma gelmesi,çalışan personelin daha iyi şartlarda ücretler alabilmesi için gayret gösterdiklerini belirterek katılan herkese teşekkür etti.

Törende konuşan Vatandaş Gazetesinde daha önce hizmet vermiş ve emeği geçmiş olan Kerim Yurk ile Beyazıt Sansı da birer konuşma yaparak Gazetenin geçmişi ve anıları ile ilgili bilgiler verdiler.

71.Yaş Günü pastasının kesilmesi ile devam eden yaş günü toplantısı sohbet ve anıların anlatılması ile sona erdi.

Edirne Güncel Gazetesi olarak Vatandaş Gazetesinin 71.Yaş günü tebrik ediyor,daha nice yıllar Edirnemize başarılı hizmetler vermesini temenni ederiz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER