SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

YEREL GÜNDEM PROGRAMINDA KIRKPINAR VAR..

Melih Yurduseven’nin yorum ve açıklamalarını da ilgiyle izleyeceksiniz.

YEREL GÜNDEM PROGRAMINDA KIRKPINAR VAR..
Bu haber 11 Temmuz 2019 - 13:50 'de eklendi ve 295 kez görüntülendi.

BU AKŞAM SAAT 21.00 DE EKRANLARINIZDA OLACAK OLAN YEREL GÜNDEM PROGRAMINDA GEÇTİĞİMİZ HAFTA DÜZENLENEN VE PAZARGÜNÜ SONA EREN 658.KIRKPINAR GÜREŞLERİ VE KÜLTÜR ETKİLİKLERİ DEĞERLENDİRİLECEK.

 

Edirnenin ünlü şekerleme ustası Arif Meriç ile Kırkpınar Davul Zurna Derneği Başkanı Fahrettin Zurnacının konuk olduğu ve birçok konunun ele alındığı Yerel Gündem Programı her zaman olduğu gibi bu akşamda sizleri ETV ekranlarına bağlayacak.

Kırkpınar haftasının Edirne ekonomisine neler kazandırdığı,nelerin eksik ve yanlış yapıldığı,esnaf olarak Kırkpınar haftasını iyi değerlendirme konusundaki noksanlıkların dile getirileceği Yerel Gündem Programının sunucusu Melih Yurduseven’nin yorum ve açıklamalarını da ilgiyle izleyeceksiniz.

Davul Zurna Ekibinin Güreşlerdeki etki ve öneminin de tartışılacağı Programda Tarihi Edirne tatlılarının güreşçiler üzerindeki etkileri de dile getirilecek.

Trakya Birlik Genel Müdürlüğünün bu Kırkpınardaki başarılarınında dile getirileceği Programda Belediye Başkan ve ekibinin elde ettiği başarılarda konuşulacak.

Ağalık konusunda tartışıldığı ve her ağanın kalıcı bir eser bırakma zorunluluğunun uygulanmayışı üzerinde yorumlarda yapılacak.

Bu akşam saat 21.00 de Edirne Televizyonu ekranlarında ilgi ile, izleyeceğiniz Yerel Gündem Programını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER