SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

Yunan medyası ve 31 Mart seçimleri

DEMİRTAŞIN BAŞKA VERSİYONU SEVGİ PITIRCIĞI GÜLEN ADAM İMAMOĞLU

Yunan medyası ve 31 Mart seçimleri
Bu haber 15 Nisan 2019 - 7:37 'de eklendi ve 134 kez görüntülendi.
SAZ ÇALAN CİCİ ÇOCUK DEMİRTAŞIN  BAŞKA VERSİYONU  SEVGİ PITIRCIĞI GÜLEN ADAM İMAMOĞLU  Yunan Protothema gazetesi  İmamoğlu’nu İstanbulu fetheden Yunan diye manşete taşırken herşeye bir cevabı olan İmamoğlu buna niye cevap vermiyor !!?
Yunan medyasının bu sevincine bakılırsa Ey Yunanlılar, İstanbul u  Konstantinopolis yaptığınızı  sanıyorsanız, 1453 te Fatih in yaptığı gibi Fatihin torunları da aynısını yapmasını bilir.
Kuyruk acınız hala devam ediyor ise Yunanistanda da acınızı dindirmesini biliriz. HDP destekli Millet İttifakı adayı İmamoğlu Biz bu mücadeleyi 145 yıldır sürdürüyoruz şeklinde ifadeleler kullanmasının arkasında 1876 yılında Sultan Abdülazize yapılan darbe mi var. O zamanlarda Mithat paşa lar Hüseyin Avni paşalar  Hayrullah efendiler vardı şimdi de İmamoğlu, Kaftancıoğlu ve Kılıçdaroğlumu var demek istiyor .İmamoğlunun takkesi düşmüş kel i gözükmüştür .Aynı durum Hdpkk lı Demirtaş ta da olmuştu televizyona çıkıp saz çalan cici çocuk  Dermirtaş 6 – 8 Ekim olaylarında 57 kişinin ölmesine ve bir  çok olay a sebep olmuştu. İmamoğlunun gülen yüzünün sadece mizansen olduğu aslında gerçekte öyle olmadığı ortadadır. İmamoğlu kendisini finans uzmanı olarak tanımlıyor  fakat uslub u buna uymuyor İmamoğluna birileri sufle mi veriyor acaba .Kaftancıoğlu bu sözleri söylese  normal karşılanabilir belki zira devlete seri katil  diyen Ermeni vatandaşlarımızı katlettik diyen  birileri Türkiye Cumhuriyetinin hiç bir belediyesini yönetemez İmamoğlu da bu zihniyette olduğunu diktiği Makarios heykeli ile ortaya koymuştur . Yunan Medyası birilerine güzelleme yapıyorsa orada bir sorun var demektir .Ekrem İmamoğlu nun bir proje olduğu kendisinin ifadeleri ile ortaya çıkmıştır.Aklımızı başımıza toplayalım şer güçleri zaafiyet geçirmemizi bekliyor .Düşmanlarımız Bizim sendeleyip düşmemizi değil gözümüzü kırptığımız an da bile saldırıyor . İmamoğluna tavsiyem kendin ol  seni oraya bu millet getirdi ise milletin düşündüğünü söylersin , ama seni   malum odaklar getirdi ise onların ağzı ile konuşursun örnek 145 yıldır demokrasi mücadelesi  veriyoruz söylemi tamda budur . Tarih bilmemeni normal karşılıyorum bilmemen ayıp değil öğrenmemen ayıp biz sana tarihi öğreteceğiz.
Tarih, geçmişten ders çıkarmayan milletlerin zillet leriyle doludur bay Ekrem İmamoğlu. BBP EDİRNE İL BAŞKANLIĞI  Arif KÖROĞLU
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER