SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

Zıpkınkurt:TEMMUZDAN BU YANA KİRA ÖDEMİYOR…

Burası okul olarak yapılmış bir bina değildi. Neye göre ayıplı mal ?

Zıpkınkurt:TEMMUZDAN BU YANA KİRA ÖDEMİYOR…
Bu haber 24 Ocak 2020 - 8:27 'de eklendi ve 216 kez görüntülendi.

Edirne’de faaliyet gösteren özel okulun kurucusu Murat Er düzenlediği basın toplantısında, okulun yer sahibi Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt’un okulun doğalgazını açtırmadığını, yola tecavüzlü binayı kendilerine kiraladığını öne sürerek, yer sahibi hakkında yasal süreci başlattıklarını belirtmişti.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, kendisine yönelik iddialarla ilgili televizyonumuza yaptığı açıklamada avukatı aracılığıyla önümüzdeki günlerde basın toplantısı yaparak her şeyi belgeleriyle açıklayacağını söyledi.

Kendisine yönelik suçlamaları kabul etmediğini belirten Zıpkınkurt, okul yöneticilerinin Temmuz ayından bu yana kira ödemediğini ifade etti.

Zıpkınkurt, “Avukatım yurt dışında. Hafta içinde gelince basın toplantısı yapacağız. Belge ve detayları hepsini anlatmak istiyorum. Ayıplı binayı almışta bir sene sonra mı fark etti ayıplı bina olduğunu. Temmuz ayından bugüne kira ödemiyor yani yeni mi fark etti binanın ayıplı olduğunu. Sonuçta burası gazoz fabrikasıydı ve bunu otele de dönüştürebilirsin, iş yerine de dönüştürebilirsin, okula da dönüştürebilirsin, her şeye dönüştürebilirsin. Burası okul olarak yapılmış bir bina değildi. Neye göre ayıplı mal. Kime göre ayıplı mal. Onun için hafta içinde detaylı bir basın açıklaması yapacağım” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER