SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

21.DÖNEM EDİRNE MİLLETVEKİLİ ŞADAN ŞİMŞEK’İN CEVABI GECİKMEDİ..

Sayın Pekcanlı ilk önce aynaya bakacak ondan sonra konuşacak..

21.DÖNEM EDİRNE MİLLETVEKİLİ ŞADAN ŞİMŞEK’İN CEVABI GECİKMEDİ..
Bu haber 09 Ağustos 2018 - 22:38 'de eklendi ve 568 kez görüntülendi.

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi PEKCANLI’nın bazı yerel medyada şahsımla ilgili hedef alan açıklamaları kınıyorum. İlk önce kendisinin Edirne ilinde CHP’yi getirdiği düzeyi, koltuk için menfaatleri için siyaset yapmanın ve vesayet altında yarattığı örgütün hesabını vermelidir.

Sayın Pekcanlı önce çıkıp 24 Haziran seçimlerinde Edirne ilimizde CHP’nin oy kaybetmesinin, aday belirlemede yaptığı yanlışlıkları, durmadan değişen aday listesinin nedenini halka açıklamalıdır.

Milletvekilliğim dönemimde yaptığım hizmetler ortadadır..Sütte leke var..şahsımda leke yoktur..Geçmişimde de şaibem yoktur..Bizler ayak oyunları ile, menfaatlerle, vesayet altında hiç bir makama gelmedik. Halka hizmeti kendimize borç bildik..Hiçbir kimsenin değirmenine su taşımadık..Sayın Pekcanlı’dan daha çok Edirne ilimizin sorunlarına vakıf olduğumu, Ankara’dan ahkam kesmediğimi bilen biliyor..

Sayın Pekcanlı ilk önce aynaya bakacak ondan sonra konuşacak..2011 yılında seçimlerde kimin arabasının şöförlüğünü yaptığını herkes biliyor..

Sayın Pekcanlı CHP İl Başkanlığının sorumluluğunu taşımalı, örgütü ve halkımıza gerekli hizmetleri yapmalıdır.

Sayın Pekcanlı’ya önerim; şahsımla ilgili verdiği demeçlerde ileride pişman olmaması için düşünüp, taşınarak konuşmasıdır. Şahsımı iyi tanımadığını görüyorum..Gerçekleri görmesini, halkın sesine kulak vermesini tavsiye ediyorum..

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER