SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

AK Parti Uzunköprü Gençlik Kolları Başkanlığına Emin Çınar seçildi.

AK Parti Uzunköprü İlçe 5. Gençlik Kolları kongresinde konuşan Başkan Çınar, hedef 2023’e EMİN adımlarla yürüyoruz” dedi.

AK Parti Uzunköprü Gençlik Kolları Başkanlığına Emin Çınar seçildi.
Bu haber 20 Kasım 2017 - 15:06 'de eklendi ve 1.113 kez görüntülendi.

AK Parti Uzunköprü Gençlik Kolları Başkanlığına Emin Çınar seçildi.

Cumartesi günü gerçekleştirilen AK Parti Uzunköprü İlçe 5. Gençlik Kolları kongresinde konuşan Başkan Çınar, Yeni dönem, yeni kadromuzla, hedef 2023’e EMİN adımlarla yürüyoruz” dedi.

AK Parti Uzunköprü İlçe 5. Gençlik Kolları kongresi Gençlik Merkezinde gerçekleştirildi. Kongreye AK Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, İl Başkanı İlyas Akmeşe, İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Hatipler ve partililer katıldı.

Kongrede konuşan AK Parti Uzunköprü Gençlik Kolları Başkanlığına seçilen Emin Çınar, “Yeni dönem, yeni kadromuzla, hedef 2023’e EMİN adımlarla yürüyoruz” dedi.

Başkan Çınar, “yaşım 24, aciz, yapacakları sınırlı, yaptıklarında sorumlu bir kardeşinizim. Uzunköprü’de doğdum, burada büyüdüm. İlkokulu Uzunköprü Atatürk İlköğretim Okulunda, liseyi Uzunköprü İmam Hatip Lise’sinde tamamladım. Uzunköprü’de yoğruldum, burada pişeceğim. Siyasete Ak davamın en alt kademelerinde görev alarak başladım. Bugün partimin Uzunköprü Gençlik Kolları Başkanıyım görevimin ve sorumlulukların farkındayım. 15 Temmuz’da Başkomutanımızın bir sözüne sokaklara çıkan, Sarıkamış’da yazlık kıyafetleriyle şahadete yürüyen, Çanakkale’de ölümden korkmayan 15’li yiğitlerin yükünü omuzlarımızda taşıyoruz.

Üstad Necip Fazıl’ın dediği gibi… Bir gençlik, bir gençlik, bir gençlik “Zaman bendedir ve mekan bana emanettir!” Şuurunda bir gençlik ile Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın ardında yürüyen bir gençlik olmanın onurunu yaşıyoruz. Bu vesile ile şehirlerimizi saygıyla yâd ediyorum.

Bu yolda bizi yalnız bırakmayan başta Gençlik Kolları İlçe Başkanım: Doğan Kına Zaloğlu’na, İl Başkanım: Tarık Tarık Hatipler’e Ana kademe İlçe Başkanım: Çağatay Yılmaz’a, siz değerli ağabeylerim ve kardeşlerime teşekkürü borç biliyorum. Sizlerin destekleriyle çıktığım bu yolda Rabbim utandırmasın diliyorum” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER