SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi
Melih Yurduseven

ALLAH ŞİFA VERECEK İNŞALLAH…

ALLAH ŞİFA VERECEK İNŞALLAH…
Bu haber 13 Haziran 2021 - 21:14 'de eklendi ve 568 kez görüntülendi.

Tabii ki siz değerli okurlarımın dualarına da ihtiyacım var. Üç ayı aşkın bir süre önce var olan bazı Kalp problemlerim ile ilgili olarak Koşu yolu Kalp Damar cerrahisinde olduğum muayene sonrasında bir operasyonun gerçekleşeceğini ve buna karar vermem gerektiğini yazmıştım. Pandemi nedeniyle yaşadığımız olumsuzluklar nedeniyle ertelediğimiz bu operasyon için kararımızı verdik ve 21 Haziran tarihinde yatış günü aldık.Bu süreçte operasyon gerçekleşecek ve inşallah son zamanlarda yaşadığım olumsuz sağlık problemlerim de ortadan kalkmış olacak. Buna yürekten inanıyorum ve sizin manevi desteğinizin bunda büyük etken olacağını biliyorum.

6 yıl Önce 18 Ağustos tarihinde anjiyo sonra kalp ile ilgili yapılması gereken tüm ön çalışmalar değerli Doktorlarım Prof.Dr.Yekta Gürlertop,Doç Dr. Mustafa Yılmaztepe,Dr. Cıhan Akman,Dr. Zehra Akman,Dr. Çağlar Kaya ve Sorumlu Hemşire Ülkü Tezel’den oluşan ekip tarafından yapılmıştı. Sabah 8.30 da hasta bakıcım ve ameliyathane arabası kapımda ve hazırlıklarının tamamlanmasının ardından Ameliyathane de ekibi ile beni bekleyen doktorum Prof.Dr.Yüksel Aksoy’un karşısındayım. 6 Yıl geçti bu operasyonun üzerinden. Şimdi yenisi inşallah.

Tesadüfe bakın ki;21 Haziran tarihi ayni zamanda benim doğum günüm de. Yılın en uzun günü olan bu günde 75 yılı geride bırakıp 76.merdivene ayak basacağım inşallah. Allah başarılı bir ameliyat nasip eder de bana yaş günü hediyesi de verilmiş olur. Benim Kalp oldukça yoğun bir tahribat geçirmiş,deformasyon yaşamış ve yorulmuş bir kalp olduğu için bazı şikayetlerim zaman zaman altı yıldır devam etti. Buna şükür elbette. Babam 53 yaşında bu organın iflası sonrasında ebediyete uçtu. Neyse,Allah kolaylığını ve başarıyı verecek inşallah ve bundan sonra kalan ömrümüz varsa sağlık açısından daha konforlu ve sorunsuz yaşama imkanı bulacağız nasip olursa.

Tüm okurlarıma dostlarıma selamlarımı saygılarımı ve sevgilerimi gönderiyorum. Dualarınızı ve iyi dileklerinizi bekliyorum. Sağlık,mutluluk ve huzur dolu yaşam dileğiyle….

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER