SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

Av. Sinan Tekin; SIRA İŞÇİLERİMİZDE

Av. Sinan Tekin; SIRA İŞÇİLERİMİZDE
Bu haber 22 Haziran 2021 - 11:59 'de eklendi ve 306 kez görüntülendi.

Saadet Partisi’nin Nisan ayında başlattığı ““Seçim İttifakı” değil “GEÇİM İTTİFAKI” projesi kapsamındaki çalışmalar devam ediyor.

3 Haziran tarihinde “Esnaf Kongresi”ni, 10 Haziran tarihinde de “Çiftçi Kongresi”ni gerçekleştiren Saadet Partisi, 24 Haziran tarihinde (yarın) “İşçi Kongresi” ni gerçekleştirecek.

Konu ile ilgili açıklama yapan Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Av. Sinan Tekin, “Milli Görüş Partileri, yarım asırdır üzerinde hassasiyetle durduğu herkesin hak ettiğini alabildiği Adil bir Düzen’in kurulması için mücadele veriyor. Bunun için toplumumuzun her kesimini kucaklayarak birçok farklı çalışmalar gerçekleştiriyor. Yanlış ekonomik politikaların uygulanması sebebiyle bugün geldiğimiz noktada devletimiz de halkımız da borç batağında bocalamaktadır. Toplumumuzun hemen her kesimi ‘geçim derdi’ ile boğuşuyor. Bunun tek çözüm yolu; planlı, programlı, üretim ve istihdama yönelik yatırımlar yaparak, israftan kaçarak adil paylaşımı sağlamaktır. Bunun ise Faiz-borç sarmalı bir sistemle yapılamayacağı artık ayan beyan ortadadır” ifadelerini kullandı.

Av. Sinan Tekin, 24 Haziran’da (yarın) yapılacak olan ‘İşçi Kongresi’ne ONLİNE olarak, ZOOM platformu üzerinden herkesin katılabileceğini belirterek, “bu çalışmalarımıza paralel olarak ayrıca İl ve İlçelerimizde stantlar kurarak halkımızı bilgilendirme çalışmalarımızı yapıyoruz. Hayat pahalılığına, Adaletsiz gelir dağılımına, Üretmeyen ekonomiye, İşsizliğe, Ağır vergilere… ‘hayır’ diyen herkesle ‘GEÇİM İTTİFAK’ında buluşuyoruz” açıklamasında bulundu

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER