SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

BAŞKAN BECAN BİRİM MÜDÜRLÜKLERİNDE YİNE OYNAMA YAPTI..

BAŞKAN BECAN BİRİM MÜDÜRLÜKLERİNDE YİNE OYNAMA YAPTI..
Bu haber 08 Mayıs 2021 - 13:19 'de eklendi ve 93 kez görüntülendi.

HABER; UZUNKÖPRÜ GAZETESİ…. Uzunköprü Belediye Başkanlığı görevine geldiği gün itibari ile personel ve birim müdürlüklerine yönelik yapmış olduğu keskin hamlelerle ön plana çıkan Başkan Özlem Becan, ikinci yılını tamamlamasına rağmen müdürlüklere yönelik hamlelerine devam ediyor.

SEZEGEN FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNE ATANDI 2019 Mart ayında yapılan yerel seçimlerin ardından göreve başlamasıyla birlikte Mali Hizmetler Müdürü olarak görevli Muzaffer Sezegen’i, itfaiye müdürü olarak görevlendiren Başkan Becan’ın, ikinci yılının ardından bu sefer Sezegen’i fen işleri müdürü olarak görevlendirdiği öğrenildi.

ZABITA MÜDÜRÜ KIR, İTFAİYE MÜDÜRÜ OLDU Belediye Başkanlığının ilk günlerinde kamuoyunda Özlem Becan’ın en güvendiği isimler arasında olduğu konuşulan ve belediye başkan yardımcılığı yakıştırmaları yapılan Zabıta Müdürü Kazım Gürkan Kır, garip görevlendirmelerin ardından itfaiye müdürü olarak atandı.Bilindiği gibi Zabıta Müdürü kadrosunda bulunan Kazım Gürkan Kır, Belediye Başkanı Özlem Becan tarafından 2021 yılının başında sahipsiz sokak hayvanları bakım ve tedavi merkezinde görevlendirilmişti.

TEKİN, ASALETTEN ZABITA MÜDÜRLÜĞÜNE Kazım Gürkan Kır’ın Zabıta Müdürlü görevini yürütürken, sahipsiz sokak hayvanları bakım ve tedavi merkezine görevlendirilmesi sonrasında; müdürlüğünü yürüten Şener Tekin’in asaletten Zabıta Müdürü olarak görevlendirdiği öğrenildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER