SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

Ben daha çok CHP kanadında, daha çok Genel Başkanımızı ziyarete gittim.

Ben daha çok CHP kanadında, daha çok Genel Başkanımızı ziyarete gittim.
Bu haber 30 Nisan 2021 - 17:03 'de eklendi ve 59 kez görüntülendi.

CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, geçtiğimiz hafta Belediye Başkanı Recep Gürkan, Milletvekili Okan Gaytancıoğlu ile birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ettiklerini belirtti. Ankara ziyaretinde Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na belediyenin çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdiklerini söyleyen Pekcanlı, Kılıçdaroğlu’nun bu yıl Kırkpınar’ın yapılması halinde 4 Temmuz’da final güreşlerini izlemek için Edirne’ye geleceğini açıkladı.

Pekcanlı, “Ankara’da Edirne Belediye Başkanımızın ayrı bir çalışması oldu. Kendisi bugün yarın bir açıklama yapacaktır. Ben daha çok CHP kanadında, daha çok Genel Başkanımızı ziyarete gittim. 4 Temmuzda Kırkpınar Yağlı Güreşleri eğer planlandığı şekilde yapılırsa final güreşlerinde Sayın Genel Başkanımız Edirne’de olacak. Eğer pandemi ile ilgili bir sıkıntı olmazsa, 4 Temmuzda planlandığı şekilde Kırkpınar Yağlı Güreşlerimizde Genel Başkanımız Edirne’de olacak.

Edirne Belediyesi ile ilgili yaptığımız çalışmaları anlattık. Çok keyifli bir sohbet oldu. Alt yapı çalışmalarından tutunda Kültür Sanat Merkezi’nin yapılışına kadar her şeyi anlattık. Bu sohbetten çok keyif aldık. Sayın milletvekilimiz de yanımızdaydı” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER