SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

“Ben yoruldum hayat”

Faik Öztrak, “Halkın en çok söylediği şarkı, Ben Yoruldum Hayat, Gelme Üstüme” dedi.

“Ben yoruldum hayat”
Bu haber 27 Şubat 2018 - 10:50 'de eklendi ve 636 kez görüntülendi.

HABER&FOTO; EDİRNE HABER GAZETESİ…

CHP Edirne İl Başkanlığında Edirne, Kırklareli, Tekirdağ İl Başkanları ile birlikte Belediye Başkanları ve CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan’ın katıldığı toplantıda konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, halkın en çok söylediği şarkıların başında “Ben Yoruldum Hayat Gelme Üstüme” olduğunu söyledi.

Halıın bu İktidardan kurtulmak istediğini ve şarkılar söylediğini belirten Öztrak, CHP’nin son Kurultayın 3 İlin verdiği  desteğe  teşekkür etti.

CHP Genel Merkezinde 11. Katta Trakya’lıların bir odası olduğunu belirten CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak, “Ben bu göreve Trakya’daki tüm delegelerin, sizlerin oyları ile geldim ve hepinizin Genel Merkezde 11. Katta bir odası var. Bundan sonra hedefimiz 2019 yılındayapılacak seçimlerde çok çalışmak ve partimizi iktidara getirmektir. Yalanan olayları görüyorsunuz. Son olarak Şeker Fabrikaları satılmak isteniyor ve biz buna karşı çıkıyoruz. Çünkü tüm Dünya doğal şeker kullanırken biz bir anda sentetik şeker kullanacağız. Bu nedenle her türlü girişimi yapacağız ve Şeker Fabrikalarının satılmaması için mücadele edeceğiz. Tekirdağ’da toplantı yapılacak ve Trakya’daki tüm Belediyeler Alpullu Şeker Fabrikasının satılması halinde satın almak için ortaklık kuracak. İşte asıl Milli mesele budur. Millilik yaşadığın ülkeye, yaşadığın şehre yatırım yapmak, halkın refah ve huzurunu sağlamaktır. CHP’li belediyeler bunların tümünü yapıyor” dedi.

2019 yılında yapılacak olan 3 seçimden de CHP’nin galip çıkması gerektiğini belirten Öztrak, bu gün gelinen noktadan kimin oy kullandığı değil, kimlerin oyları saydığının önemli olduğunu söyledi. İttifak yasaları ile iktidarın seçimlerde istediği sonucu almak için uğraş verdiğini belirten Öztrak, “ Türkiye’de çok ciddi seçim adaleti ve seçim güvenliği sorunu var. Dolayısıyla iktidar tarafından önümüze döşenmekte olan seçim adaleti ve seçim güvenliğinde sorun çıkaran taşları da bu süreçte temizlemek için elimizden gelen her şeyi yapmamız gerekiyor diye düşünüyorum. Ancak  bu şekilde seçimlerden galip çıkabiliriz” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER