SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

Bircan İpsala Kadın Kollarını ağırladı

CHP İpsala Kadın Kolları üyelerini Meclis’te ağırladı.

Bircan İpsala Kadın Kollarını ağırladı
Bu haber 07 Mart 2018 - 8:22 'de eklendi ve 743 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili Erdin Bircan İpsala’dan gelen CHP İpsala Kadın Kolları üyelerini Meclis’te ağırladı.

CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, İpsala’dan yoğun katılımla gelen kadın kolları üyelerini Meclis’te karşılayarak, Meclis’te yemek verdi. CHP’li Bircan İpsala’dan gelen kadın kolları üyeleriyle tek tek ilgilenerek Meclis’i gezdirdi. Bircan Meclis Genel Kurul salonunda Meclis çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Erdin Bircan, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ile İpsala Kadın Kolları üyeleri bir toplantı da gerçekleştirdi. Gündemin değerlendirildiği toplantıda, ana konu şeker fabrikalarının satışı idi. CHP’li kadınlar sağlık için fabrikalarına sonuna kadar sahip çıkacaklarını anlattı.

CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun vefat eden CHP PM Üyesi Yavuz Karan’ın cenazesine katıldığı için görüşemeyen CHP’li Kadınlar, Genel Başkanının özel kalem müdürü Şükran Kütükçü’yü ziyaret ederek, genel başkana ulaştırılmak üzere İpsala pirinci armağan etti.

Bircan daha sonra CHP’li kadınları CHP Genel Merkezine götürerek, devam etmekte olan CHP Kadın Kolları MYK’sına ara veren Genel Başkan Fatma Köse ile görüştürdü.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER