SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

BU AKŞAM ETV DE ERBAKAN HOCA ALATILACAK.

EĞİTİMCİ YAZAR İBRAHİM VELİ YEREL GÜNDEM DE..

BU AKŞAM ETV DE ERBAKAN HOCA ALATILACAK.
Bu haber 01 Mart 2018 - 16:24 'de eklendi ve 572 kez görüntülendi.

VEFATININ 7. YIL DÖNÜMÜ DOLAYISIYLA 54. HÜKÜMETİN BAŞBAKANI, MİLLİ GÖRÜŞÜN KURUCU LİDERİ MERHUM PROF. DR. NECMETTİN ERBAKAN İÇİN DÜZENLENEN PROGRAMA KONUŞMACI OLARAK KATILAN EĞİTİMCİ YAZAR İBRAHİM VELİ  EDİRNE TELEVİZYONUN DA YEREL GÜNDEM PROGRAMINA KONUK OLACAK..

 

Milli Görüş ve Adil düzenin savunucu ve Türkiyenin kalkınmasının bunlara bağlı olduğunu yaşamı boyunca vurgulayan ve 7 yıl önce aramızdan ayrılan 54.Hükümetin Başbakanı Prof.Dr. Necmettin Erbakan için düzenlenen anma programına konuşmacı olarak katılmak üzere Edirne ye gelen Eğitimci Yazar İbrahim Veli bu akşam saat 21.00 de yayınlanacak olan Yerel Gündem Programına konuk olup Necmettin Erbakan’ın yaşamı ile ilgili bilgiler verecek.

Anadolu Gençlik Derneği Edirne Şube Başkanı Abdülhamit İrişin daveti ile İlimize katılan İbrahim Veli Milli Gazetede 10 yıldan fazla bir süredir köşe yazarlığı yapıyor.

Ölümünün 7.yılında Halk Eğitim Merkezi salonundaki programda “Necmettin Erbakan’dan Günümüze ne kaldı” başlıklı bir sunum yapacak olan İbrahim Veli Hayatı boyunca vatanı, milleti için, mağdur ve mazlumların kurtuluşu için çalışan Erbakan Hocanın yaşamı ile ilgili bilgiler verecek

Program Sorumlusu Melih Yurdusevenin sorularını da yanıtlayacak olan Yazar İbrahim Veli Milli Görüş ve Adil Düzen ile D-8 Hareketinin önemini dile getirecek.

Bu akşam saat 21.00 de Edirne Televizyonu ekranlarında olacak olan Yerel Gündem Programını sakın kaçırmayın..

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER