SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

CHP’de “TEK ADAYLI” ADAYLAR TANITIM TOPLANTISI

CHP Lüleburgaz İlçe Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı 500’ e yakın parti üyesi ve delegesinin katılımı ile gerçekleşti.

CHP’de “TEK ADAYLI” ADAYLAR TANITIM TOPLANTISI
Bu haber 20 Kasım 2017 - 14:25 'de eklendi ve 832 kez görüntülendi.

Saat 14:00’de başlayacağı açıklanan toplantı İlçe Başkan Adaylarının gelmemesi üzerine saat 14:30’da başladı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşından sonra Koray Lütfü Kozar CHP Lüleburgaz Gençlik Kolları Başkanlığına Adaylığını açıkladı konuşmasını yaptı.

Mevcut İlçe Başkanı Özgür Kaya’nın TEK ADAY olarak yerini aldığı toplantıda yaptığı konuşmada ;

“Siz Cumhuriyet Halk Partisi delegeleri Cumhuriyeti kuran, Devleti kuran, Mustafa Kemal Atatürk’ün delegelerinin torunlarısınız. Bu şanlı bayrağı 100 yıldır taşıyanlar artık sizlere teslim etiler. Bu partinin ve bu şehrin geleceğine karar verecek olanlar artık sizlersiniz. Sizlere inanıyorum ve güveniyorum. İki yıl içresinde çok ve büyük işler başardık. Dağıtımız broşürlerde ancak bir kısmını anlatabildik, çok şeyde anlatmaya zamanımız ve yerimiz kalmadı. Planladığımız ve hayal ettiğimiz her şeyi yapabildik mi, isteyip yapamadıklarımız oldu mu? Evet oldu. Bu kalan işlerimizi tamamlamak için ve Cumhuriyet Halk Partisi çitasını daha yukarı çıkarmak için CHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığına TEKRAR ADAYIM” dedi.

İlçe Başkan Adaylığını açıklayan diğer 3 adayın toplantıya katılmaması üzerinde program kısaltıldı ve Cumhuriyet Halk Partisinde 2015-1017 döneminde yönetim kademelerinde bulunanlarına TEŞEKKÜR BELGESİ ve PLAKET verildi.

90 Trakyalı olarak bilinen direnişçi Cam İşçiler ise Lüleburgaz CHP  İlçe Başkanı Özgür kaya’ya TEŞEKKÜR PLAKET’i verdiği toplantı saat 16:00’da sonra erdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER