SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

EDİRNE HABER GAZETESİ 26 YAŞINDA..

YURK AİLESİNİN MUTLULUĞUNA ORTAK OLDUK..

EDİRNE HABER GAZETESİ 26 YAŞINDA..
Bu haber 22 Ocak 2018 - 15:08 'de eklendi ve 830 kez görüntülendi.

1992 YILINDA GAZETECİ CAVİT GÖÇMEN TARAFINDAN KURULAN 1996 YILINDA YURK AİLESİNE DEVREDİLEN VE YAYIN HAYATINDAKİ OLUMLU ÇİZGİSİ İLE EDİRNENİN EN SAYGIN GAZETELERİ ARASINA GİRMEYİ BAŞARAN EDİRNE HABER GAZETESİ BU GÜN 26.YAŞ GÜNÜNÜ KUTLADI.

 

Haftalık Lalapaşa Gazetesi sahibi Cavit Göçmen tarafından 22 Ocak 1992 yılında kurulan daha sonra Sinan Göçmene devredilen ve 1996 yılında Kerim Yurk tarafından astın alınan Edirne Haber Gazetesi oğlu Aybatur Yurk’a sonra da kızı Aybüke Yurk’a devredilerek başarılı yayın hayatını sürdürüyor.

Bu gün Gazete bürosunda yapılan tören ile 26.yaş gününü kutlayan Edirne Haber Gazetesi bu güne kadar izlediği yayın politikasında elde etmiş olduğu başarısı ile Edirnenin en saygın ve okunan gazeteleri sıralamasında zirveye çıkmayı başardı.

Çalışan Gazetecilerin oluşturduğu kalabalık bir topluluk önünde gerçekleşen pasta kesimi sonrasında Edirne Haberin genç patronu Aybüke Yurk heyecanlı konuşmasında Edirne Haber Gazetesinin başarılarının devam edeceğini ifade ederek aile büyüklerine ve kalımcılara teşekkür etti.

Gerek özel habercilikte gerekse de köşe yazarları ile beğenilen ve okunan gazete olan Edirne Haberin daha önceki patronu Aybatur Yurk yaptığı konuşmada memuriyete girişi nedeniyle Gazeteyi kardeşine devrettiğini ama onu hiçbir zaman yalnız bırakmayacağını söyledi.

Edirne Haber Gazetesinde en uzun süredir Köşe yazarlığı yapan Eğitimci Yazar Beyazıt Sansı da yaptığı konuşmada yazar kadrosunun öğretmenler oluşmasının gazeteye çok şey kattığını söyleyerek yaş gününü kutladı.

Edirne Güncel Gazetesi olarak bizde Edirne Haber gazetesinin yeni yaşını tebrik ediyor, yayın hayatında başarılar diliyoruz

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER