SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

EDİRNE SEMALARINA ÜÇ HİLAL ÇOK YAKIŞIR…

EDİRNE SEMALARINA ÜÇ HİLAL ÇOK YAKIŞIR…
Bu haber 06 Aralık 2020 - 10:54 'de eklendi ve 1.443 kez görüntülendi.

Geliniz MHP’nin çatısı altında birlik ve beraberlik içinde toplanalım. Temiz bir sayfa ile Edirne halkımızı sevgi ve nur çemberi ile çevreliyelim. Edirne MHP ve Ülkücü camia ayrılıklardan değil, birleşmeden yana olmaları kadar kabil bir şey olamaz. MHP artık iktidarın tek alternatifidir.

Dünayanın gözü üzerimizde olduğu böyle bir dönemde, birlik ve beraberlik içinde ÜÇ HİLALİN etrafında kenetlenelim. 2023 yılında yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde Milletvekili çıkarmak için MHP’nin mührünü Edirne’nin her tarafına vuralım. Memleketimizin durumu hiçte iyi değil, bu durum karşısında birlik ve beraberlik içinde olmalıyız.. Milli ülküler etrafında kenetlenmeliyiz, bir olalım, birlik olalım, birlikten kuvvet doğar.

Edirne’nin ruhuna ve yapısına göre hareket etmeliyiz. Edirne tarih memleketi, Edirne başkent memleketi, Edirne Fatih memleketi. Edirne’nin semalarına ÜÇ HİLAL ÇOK. YAKIŞIR. Vatanımızın ve Milletimizin böyle bir dönemde, MHP’ye ve Ülkücülere çok ihtiyaçı olduğu bir gerçektir. Böyle bir kıritik dönemde ve Türk milletinin büyük bir sıçramaya ihtiyacı var. “BİRLİKTE RAHMET VARDIR.” Çağrı yapılmış yol açılmıştır.Yollar ne kadar zor olursa olsun… Sevgi ve iyiliğe kilitlenmiş bir kalp aldırmadan yol bulur. Bu yol Allah yolu, bu yol hak ve hakikat yoludur. Çünkü Türkiye’nin acilen milli bir iktidara ihtiyacı vardır. Allah’tan korkan hiç bir şeyden korkmaz. Kalk ey ülkücü sefere çıkmış, sefere talip olmuş, zafer ordusunda yerini al.

Edirne Belediyesini almak için Ülkücüler el ele Edirne tek kale olacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. İşte böyle bir ortamda Edine’de güçlü bir Milliyetçilik rüzgarı oluşmaktadır. Bu rüzgarı üç hilalli bayraklarla buluşturarak 2023 yılında yapılacak seçimlerde en az bir milletvekili çıkarmak ve Belediyeyi kazanmak olacaktır. Biz buna İnanıyoruz inşallah olacaktır. MHP 51 yıllık mücadelesinde zor ve badireli günler atlatmıştır.

Milletimizin zor günlerinde daima ümit kaynağı ve varlık sigortası olmayı bilmiştir. Bundan sonra da böyle olacaktır. Dinamik unusur, tek siyasi güç MHP’dir. MHP Edirne teşkilatları Edirne halkına projelerini anlatmaya devam edecektir? MHP Edirne teşkilatı kasaba kasaba, köy köy, sokak sokak, dükkan dükkan, ev ev dolaşıp yılmadan, usanmadan anlatacağız ve herkesi kucaklıyacağız.

Zakir Tercan

MHP Edirne İl Başkanı

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER