SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

EDİRNE TÜRKİYE’NİN AYNASI…

MHP, EDİRNE’de bu inanç ve şuurla ayağa kalkmıştır ve koşmaktadır.

EDİRNE TÜRKİYE’NİN AYNASI…
Bu haber 12 Haziran 2018 - 9:32 'de eklendi ve 424 kez görüntülendi.

Edirne MHP Milletvekilleri Edirne/Enez İlçesinde seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürmektedirler. MHP 1’nci sıra adayı Hakan Özkan, 24 Haziran erken genel ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri için sayılı günler kala çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Milletvekili adaylarımız, İl, İlçe yöneticileriyle birlikte saha çalışmaları proğramı ile seçim çalışmalarına aralıksız sürdürmekteyiz. Edirne Türkiye’nin aynası. Burada ortaya çıkacak olan tablo, ülkemizin geneline yansıyacaktır.

Çalışmalarımızı ve proğramımızı dikkate alarak yapıyoruz dedi. Özkan; her gittiği yerde konuşmalarını şu şekilde sürdürdü: Cumhur İttifakı Millet Aklı’ sloganı ile yola çıkan ve 24 Haziran seçimlerini, devletin ve milletin bekası için yeni bir milat ilan eden MHP, EDİRNE’de destansı bir mücadele veriyor. EDİRNE MHP Teşkilatları, 24 saatin tamamını seçime ayırdı. 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için, EDİRNE’de tarihinde eşine az rastlanan bir yoğunluk ve hızda çalışmalarına ara vermeden çalışmalarını sürdürüyor. MHP EDİRNE Teşkilatları seçim takvimi açıklandıktan hemen sonra harekete geçti ve adeta seferberlik ilan etti. 24 Haziran seçimleri yeni bir milat olacaktır. Türkiye, ya kuşatmayı yarıp daha güçlü, daha demokratik bir sistemin önünü açacak ya da ihanete teslim olacaktır. 24 Haziran’da ya Devlet kazanacak ya zillet. Bu aziz millet, asla zillete izin vermemiştir, vermeyecektir.

MHP, EDİRNE’de bu inanç ve şuurla ayağa kalkmıştır ve koşmaktadır. Planlı ve kasıtlı biçimde MHP’ye saldırıyor, karalıyor ve yalan söylüyorlar. İpinden kopmuş ne kadar ipsiz-sapsız varsa MHP ile millet arasına mesafe koymaya uğraşıyorlar. Hala anlamayanlara, anlayıp da inkar edenlere, iftara ve yalan takımına bir daha hatırlatalım: * MHP bu ülkenin taşı, toprağı, çimentosu, teminatı, sayın Devlet Bahçeli, bu milletin sesi, sözü ve özüdür. * MHP için ülkenin varlığı, birliği, güvenliği ve geleceği her şeyden önce gelir. Bunu da çok veciz biçimde, “önce ülkem” diyerek ifade etmiş, programına yazmış ve bütün dünyaya ilan etmiştir. * MHP’nin duruşu bu kadar net, hedefi bu kadar açıktır. Siyaseti bu kadar berrak, yaptıkları bu kadar aleni ve kesindir. * MHP’yi AKP ile biraraya getiren şey ülkenin şartları ve milletin menfaatleridir. Cumhur ittifakı ülkenin kurtuluşu, devletin yapılanması, bayrağın yükselmesi, vatanın yücelmesi için kurulmuştur. Bu durumun Türk milleti ve devleti ile meselesi olanları rahatsız etmesi bizim için hiç sürpriz değildir.

Zakir Tercan

MHP İL Sekreteri ve Basın Danışmanı

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER