SON DAKİKA

Edirne Güncel Gazetesi

EDİRNE’DE YÜKSELEN DEĞER MHP’DİR…

EDİRNE’DE YÜKSELEN DEĞER MHP’DİR…
Bu haber 30 Nisan 2021 - 16:15 'de eklendi ve 70 kez görüntülendi.

MHP İl Yönetimi olarak, çalışmalarımız ve basın açıklamalarımız aralıksız devam ediyor… Çünkü hedefimiz 2023 yılında yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde Milletvekili çıkarmak ve 2024 yılında yapılacak Yerel Yönetim seçimlerinde Belediyeyi kazanmak…Gelecek ve gelecegin yükselen degeri MHP’dir. Kendimize güvendiğimiz müddetçe bileğimizi hiç kimse bükemeyecektir… Gecmişte yaptık, yine yapar yolumuza devam ederiz..

.EDİRNE’de MHP çok ciddi basın açıklaması yapan bir partidir. Hem Türkiye’de, hemde Edirne’de ceryan eden olaylar hakkında… Hem basın toplantısı yaparak, hemde yazılı pasın açıklamaları yaparak duygu ve düşüncelerimizi kamuoyunu ile paylaşıyoruz. Edirne için, Edirne halkı için üzerimize her ne düşüyorsa fazlasıyla yerine getirmek için gereken hassasiyeti gösteriyoruz ve gereken neyse hiç kimseden çekinmeden açıklamalarımızı yapıyoruz…

Edirne basını bizim için çok kıymetlidir. Bu nedenle; yapmış olduğumuz basın açıklamalarımız Edirne basınında genişçe yer almıştır. MHP olarak basınımıza çok teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz..

.Zakir Tercan ——–MHP Edirne İl Başkanı

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER